Animal Nitro & Cuts

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mehmetburakk tarafından 10 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mehmetburakk

mehmetburakk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle sizi 2-3 gundur takip ediyorum arkadaslar ve foruma yeni katildim.. boy olarak 1.80 kilo 90 ( 5-6 ay once 82 idim :) ) oldugu icin bu bana buyuk bir rahatsizlik vermeye basladi. basenlerim kalinlasti bu durumdan rahatsiz oldugum gibi onune gecilmicek bir hal oldu bunlar olurken ailesinden uzakta olan bir universite ogrencisi oldugumu soyleye bilirim. Gecenlerde internette gezerken P90X diye bir sistemi gordum ki 3x2 ay da istenilen sonuclari verebilen bir program oldugunu youtube ve benzeri sitelerden bloglardan gordum ve gerekli ekipmanlari siparis verdim sistemin videolarinida buldum ve yapmaya baslamaya kadar verdim. Tabi bunlari yaparken Supplementlere ihtiyacim oldugunu okudum ve gordum hemen ardindan arastirdim bizde bir mantik vardir en pahali en iyisidir diye o mantik ile hareket ettim :) ve ANIMAL CUTS VE NITRO siparisi verdim biri yag yakici digeri kas kaliciligi ile ilgili sanirim.. simdi ben yarin bugun baslicagim ve nasil almam gerekir bunlari ? yani sabah kalktim kahvalti yapmadan once ANIMAL CUTS dan 1 pak aldim sonra antremana basladim antreman sonrasi ANIMAL NITRO mu almam gerek ? yoksa antreman basinda mi CUTS&NITRO almam gerek ? buna ihtiyaci olan bu arkadasiniza yardim :) tesekkur ederim zaman ayirdiginiz icin.

2. mehmetburakk

mehmetburakk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yokmu arkadaşlar yardım edebilecek bir arkadaş :)

3. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar suredır spor yapıyorsunuz;?

4. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Söylediğin suplement'ler ileri seviye sporcuların kullandığı suplementler. Daha yeni başlayan birisi olarak hiç bişey kullanmana gerek yok. Düzenli beslenme ve sporla istediğin kiloyu çok rahat verebilirsin zaten.

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    animal serisi profesyoneller içindir.daha ziyade en az 6 aydır düzenli şekilde bb yapanlar içidir.
    kilo vermek istiyorsan l-carnitine alabilirsin.:)

6. mehmetburakk

mehmetburakk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tecrube ye saygim sonsuz tabiki. fakat benim amacim 10-15 kilo vereyim degil ziyade vucudumu duzene sokmakti. gerci cuts iceriginde yag yakici ozelligi oldugunu okumustum onun icin almistim. geri veririz artik :) tesekkur ederim.

7. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    animal nitro yu nerden temin ettiniz acaba Türkiyede yok?

8. mehmetburakk

mehmetburakk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş