Animal M-stak ve irritasyon:(

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve muscleking tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. muscleking

muscleking Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Nazar değdi sanırım:(.Sürekli her yerde beğenilen vucudum M-stak kullanmamla sivilce doldu .Omuz başlarında ve göğüslerde çıktı siyah nokta ve sivilceler..Bendenn başka bunu yaşayan varmı acaba diğer supplemetlerden dolayı mı oldu?:(

2. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    anımal m-stak kullanırken arka omuz başlarında ve sırtın bzı bölümlerinde sıvılcelenme olmuştu.m-satk bittikten sonra yalaşık 5 6 günde gecti.sivilcleden eser kalamdı ...

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Yav kac tane dermatoloğa sordum (hem devlet hem de özel)bu sivilce mevzusunu. Hepsi sözleşmiş gibi aynı şeyi söylüyorlar ne test ne tahlil ile.
    Dedikleri şu: Sivilcenin ne karaciğerle ne böbrekle ne de herhangi bir iç organla ve de ne yediklerinle ne de içtiklerine hiçbir alakası yok.
    Dedikleri şu ki : sivilce = psikoloji. Hiç bana mantıklı gelmiyor. Adamlara diyorum mesela şunu şunu yiyorum artıyor. Cevabı şu: Sen onları yiyince psiklojik olarak artacak diye kendini şartlıyorsun o yüzden oluyor. Aynı şeyi supplementler için de sordum. Hiçbiri sivilce yapmaz dediler ama sen kendini sivilce çıkacak diye şartlarsan çıkar dediler.

4. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    dianabol kullan bakim :) sarı başlı öküz gözü sivilceler nasıl çıkıyor , bizim hocanın sırtından oksijenli suyla temizliyoduk her akşam kabuk atıp geçiyodu

bu arada m stak çok kullandım ve hiç sivilce olmadı bende

5. muscleking

muscleking Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Psikolojik mi yaniii.O mzan omuzlarımdakilerine söliimde gitsinler:)..Psikolojik olması için benim düşünmem lazım sivilce yapar diye ama aklıma bile gelmedi 2-3 günde patladılar acaba novadex le birlikte alınca mı patladı..Neyse M-stak bitti novadex te biticek 4 güne..10 gün sadece pak ve whey bakaılım gitceklermii..

6. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    vallaha piskolojık olayına ben katılmıyorum acıkcası ben deca metan enantat vs kürlere girdigimde sivilceler dev gibi oluyor ben hiçbişeyi kafaya takmayan biriyim su ilacı kullanayım supelemnti kullanayım sivilce yapar sacım dökülür diye inanmam acıkcası ama agır kürlerde kesinlikle sivilce yapar

7. berg

berg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    sac dokulme sorunu yasayan oldumu arkadaslar bu urunu kulanıp?

Sayfayı Paylaş