Animal Cuts ve Tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve zuzu tarafından 3 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, Hydroxycut ve Tecrübelerim isimli başlıktan esinlenerek bende kendi başlığımı açıp izninizle kendi günlüğümü oluşturmak istedim. Tabi desteğinizi esirgemezseniz çok daha memnun olurum.

Şu rezil tabloyu size tasvir etmeye çalışayım önce;

Kilo: 100
    Bel: 92
    Omuz: 132
    Kol: 44 (sağ)- 43 (sol)

Beli ölçtükten sonra başka bişey ölçmeye gerek duymadım, hilelere başvurup en dar yerini ve nefes vererek ölçmeye çalışsamda 1 metre belim çıktı kendimle gurur duydum kafa_

Her neyse, amerikadan gelen arkadaş sağolsun elime 2 tane animal cuts geçti. Bi süre araştırıp + larını - lerini özelliklerini iyice öğrendikten sonra, "ne de olsa bugün pazartesi, dietlere başlamak için ne güzel bir gün değil mi" diye düşündüm ve bugün başlamaya karar verdim.

İlk Gün

Sabah 10 da ilk paketimi içtim, daha zor olacağını düşünmüştüm 9 tane tablet-kapsül karışımını görünce ancak boyutları fazla büyük olmadığından içmesi sorun çıkarmadı. ( İlk paketin etkisini çok fazla hissettiğimi söyleyemem. 100 kiloluk bi insana tesir etmesi zor diye düşündüm kendi kendime ) Yarım saat sonra kahvaltımı ettim, pek iyi bir kahvaltı olmasa da yağlı bir kahvaltı değildi kesinlikle. Protein ağırlıklıydı daha çok.

Dersler yüzünden antrenman saatine kadar yemek yiyemedim malesef, ( ki normalde kesinlikle açlık hissederdim kesinlikle acıkmadım antrenmana kadar ) bugün hazırlıksız olduğum için böyle oldu yoksa normalde kendime sandviç tarzı birşeyler hazırlardım ( yağsız tavuk jambonla yapılmış ) 14:50 gibi 2. paketimi içtim ve 15:15 te benim ayarımda biriyle squash oynamaya başladım ( bana göre kardio'dan daha zevkli ve yorucu ) Yaklaşık 1.5 saat sürdü ve tişörtümün suyu sıkılıcak kıvama gelmişti. İlk defa bu kadar terlemiştim, belki psikolojik diyeceksiniz ama suçu direkt animal cuts'a attım :D Mekik falan derken bugünün antrenmanını ağırlık çalışmadan bitirdim.

17:30 gibi Tavuk (150 g gelebilir) + azıcık pilavla antrenmandan sonra kendimi toparlamaya çalıştım, doydum mu doydum. Bugün iyi beslenemediğimi hissettiğimden saat 21:30 200 gram haşlanmış tavuk yedim. Keşke evde lor olsa, uyumadan önce biraz ondan yerdim ancak protein tozuyla idare edicez sanırım uyumadan.

Bugünlük bu kadar günlük, umarım fazla detaya inip sizi sıkmamışımdır. Eğer bu kadar sabır gösterip okuduysanız teşekkür ederim. Umarım yarın daha düzenli bir şekilde beslenebilirim, vücudu 7 saat aç bırakmak beni amaçlarımdan saptıracaktır.

jardjan, Aytac94, hendryx ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Zuzu böyle basliklar cok güzel. Inan bir cok kisi yorum yazmasada zevkle okuyacaktir;) - ben dahil.
    Basligini takip edecegim.

zuzu bunu beğendi.
  3. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende kullanıyorum Cuts. Su an 5 inci gündeyim. Tabletler basta banada cok gelmıstı ama sonradan 9 unu birden yutabildiğimi keşfettim. Büyük yetenek. :) Ben ilk pakı sabah kalkınca diğerini ise 1 ile 3 arasında yemekten önce alıyorum. Benim ilk gözlemlerim arkadasımın aksıne terletmediği yönünde daha önce hydrocxycut da kullandım thermogenicin aksine tyroid regulatorlar o kadar terletmiyo. Ama nihayetinde animal ürünlerinden beklentilerimiz büyük. Ben iki kutu aldım 2 ay süreyle kullanıcam. Bakalım zaten beklediğim ölçüde bir gelişme gösterirsem zaten define halimi koyarım foruma:)

Despo ve zuzu bunu beğendi.
  4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    İkinci Gün

Sabah yine ilk işim haplarımı yutmak oldu. Yarım saat sonra 5 beyaz 1 sarıdan, 50 g tavuk jambon, 50 g dana jambon, 50 g diet kaşardan oluşan omletimi yedim. Dün iyi protein alamadığım için bugün biraz daha dikkatliydim. 1.5-2 saat sonra 150 g yağsız tavuk sote yedim ( göğüs ) Sonra okula doğru yol aldım. 2 saat sonra 150 g tavuk jambon, 50 g diet kaşar, 60-70 g çavdar ekmeğiyle yaptığım tostumu yedim. 3:30 gibi yarım litre yağsız süt ve 45 g civarı protein içeren protein tozumu içtim. Saat 4:30 civarı 2. paketimi içtim. Bundan sonra 5-6 gibi dışarı çıktığım için ısrarlara dayanamayıp 1 tabak pilav, fasulye yedim. ( buradan Kadıköy dadaş pilava sevgiler :D) Ondan sonra bu saate kadar aç kalmışım, kötü oldu sanırsam bu hamle. Ancak ilginç şekilde açlık hissetmiyorum. Yarım litre yağsız süt + protein tozumu içip uyucam bugünlük.

Yediklerimi yazmam umarım sizi sıkmıyordur, herhangi olumsuz bir yorum alırsam yediklerimi yazmayı bırakırım ya da çok karışık oluyor derseniz tek paragrafta yazmayı bırakıp takip edilmesi daha kolay bir formata çevirebilirim. Buraya yediklerimi yazmaya çalışıyorum çünkü hafta sonunda verdiğim kiloya göre beslenmemi ayarlayacağım. Eğer kilo verememişsem biraz azaltmam gerekicek yediklerimi, çünkü hiç açlık hissetmiyorum enteresan bir şekilde.

Despo bunu beğendi.
  5. Warrior

Warrior Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu tür yağ yakıcılar iştahı kesiyor zuzu normal açlık hissetmemen. Ben de hydroxycut kullanıyorum, sabah uyandığımda midemden sesler geliyor açlıktan ilacı alıyorum 45 dk sonra kahvaltıyı zar zor yapıyorum canım yemek istemiyor :)
    Başarılar umarım hedefine ulaşırsın

zuzu bunu beğendi.
  6. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benim dikkatimi çeken bi başka konuda boğazım oldu. Aldıktan iki saat sonra bogazımda sanki yutkunamıyorum gibi his oluşuyo diğer kullananlardada varmı?

7. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    betreyal, senin dediğin gibi bir etki görmedim ama önceki mesajında 9 tableti birden yuttuğunu söylemişsindir belki boğazını zorlayıp geçiyorsa tabletler yutkunmanda bir sorun yaratabilir. 2 ye bölüyorum ben 9 tableti 4er 5 er yutuyorum. Böyle yutmayı dene belki sorunun kalmaz.

8. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    1 kutu cutsı bitirmeden hydroxycuta basladım ve 1.5 kutu bitirdim 1 yada 94 ten 86 ya indim kastan cok kaybetmeyerek azda olsa kardio ile evde twist and shape ile 2 gunde bir 15 dk calısarak ama bana hyd. daha etkili gibi geldi hala kararsızım ama şimdi sipraiş verecegim galiba gene hyd hardcore verecegim biraz rahatsız etsede daha etkili.

9. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Hydroxycut hardcore, tavsiye ederim ;)

10. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    Animal cuts'ı nereden sipariş veriyorsunuz?
    Tşk.

11. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben bugun bb.com dakılerle konustum cuts ında vucüt ısısını arttırdıgını soylediler. Aksam 5 gıbı kardıyo yaptım ınanılmaz terlettı ve hiç yorulmadım. Hydroxycut gibi bir anlık patlama yaşatmasada kesinlikle çok etkili bir supplement. Bu arada zuzu ilk gün bende düşündüm dedğini parçalayıp yuttum ama farketmedi bugünde boğazımda aynı şey oldu zaten yuttuktan hemen sonra hissetmiyosun 2 saat sonra felan acığa çıkıyo...

12. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Betreyal çok ilginç gerçekten, aklıma başka bir şey gelmiyor açıkçası. Umarım geçici olur, boğaz ağrılarından hiç hazetmemde :)

Üçüncü Gün

Bugünde yoğun geçti ve beslenmeme yeterince özen gösteremedim, biraz geç kalktığım için sabah kahvaltı yapasım gelmedi güne direkt tavukla başladım malesef.

1. öğün: 250 g tavuk göğüs sote
    2. öğün: 150 g hindi jambon
    3. öğün: 45 g protein içeren protein tozu + 500 ml light süt
    4. öğün: Mc Donalds :eek: ancak tavuk ızgaralı sandviç yedim. Eskisi gibi 2 mc chicken'dan sonra gelişme oldu :D
    5. öğün: Malesef yine protein tozu ve 500 ml süt içicem, yani tam anlamıyla 5. öğün sayılmaz.

Yörsana buradan sevgilerimi sunuyorum ne karfurda ne de tansaşta lor peynirleri kalmamış. Üretmiyolar mı napıyolar anlamadım. Açık almakta istemiyorum çok çabuk bozuluyorlar. Yarın bulabilirim inşallah.

Haplarımı yine aynı şekilde sabah uyanınca bir paket ve 6-7 saat sonra 2. paket şeklinde aldım. Malesef 2 gündür spora gidemiyorum yoğunluk yüzünden, yarın bunu telafi edebilirim umarım. Haftasonuna kadar nispeten daha boş olacak programım.

4. günde kahramanımız neler yaşayacak bakalım diyip heyecan yaratasım geldi :D

13. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    mc donalds a gidip animal cuts kullanmak ilginç fakat gelişme var. :D zamanında whopper hastasıydım bir oturuşta 3 tane yerdim.burnumda tütüyor. :D jambon tüketmeni de yanlış buldum,jambon,salam gibi işlenmiş et ürünlerinin yağ miktarları yüksektir ve günde 1 litre sütte çok fazla.ha gayret zuzu başaracaksın. :D ;)

zuzu bunu beğendi.
  14. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabın için teşekkürler B.B King, yediklerim hakkında yorum aldığım ilk mesaj :)

Yediğim tavuk jambonunun 100 gramında 1.5g yağ var, hindide ise 3g a çıkıyor yağ oranı ancak jambon yemek bencede yanlış çünkü dediğin gibi işlenmiş bir ürün ve içerisinde mutlaka koruyucu maddeler vardır. Yağdan önce benim çekincem bu yönde, çünkü pek yağlı sayılmazlar. 1 litre sütü olabildiğince içmeye çalışıyorum, bence ucuz ve çok sağlıklı bir protein kaynağı, hele yağsıza alıştıktan sonra işler dahada güzelleşiyor. Mc Donalds konusunda ise yorum yapmamayı yeğliyorum :D

15. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    Selam,günlüğünü yakından takip ediyorum...arkadaşların bahsettiği gibi mcdonaldstan uzak durmakta fayda var bencede ama dietteyken önünden geçerken benimde dayanamayıp içeri dalmışlığım yok deseme yalan söylemiş olurum sanırım:pyakında bende animal cuts kullanımına başlıycam... merak ettiğim bikaç konu var, boyun kaç cm?ve yağ oranını ölçme şansın oldumu programa başlamadan önce?son olarak hedef kilo kaç ve hedef yağ oranı %kaç?
    Tşk.

zuzu bunu beğendi.
  16. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts ın kutusu bi tuhaf kokuyor yaw sizdede ölemi ?:)
    son kullanma 2011 gözüküyo

böle çikolatamı tütünmü desem arası gibi

Son düzenleme: 6 Mart 2008
  17. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    joker23, evet animal cuts bir tuhaf kokuyor, b vitaminleri nasıl kokuyorsa bana o tarz bir koku geldi. Belki poşetleri kokuyordur çünkü tenekenin içinden çıkarınca kokusu kalmıyordu. Normal yani herşey.

josh 07, boyum 184-185 ti en son. E 22 yaşındayım değiştiğini sanmıyorum bu aralar :p Yağ oranımı yaklaşık 1 ay önce ölçtürmüştüm annemin gittiği diyetisyende. Kesin sonuç veren bir ölçüm mü bilmiyorum ancak çoraplarımı çıkardım ayaklarımı öyle koydum ve 2 tanede tutacak verdiler üzerinde manyetikler olan. ( anlatamadım ama komplike gözüküyodu alet :p ) Orada bölge bölge yağ oranımı vermişti. Genel olarak %22 civarıydı, kağıdı bulursam kesin değerleri yazarım oradaki. En çok yağ da torso denilen bölgedeydi (gövde oluyor sanırım), kollarda ise daha azdı.

Amacım mümkün olduğu kadar yağ oranımı düşürmek çünkü yağ oranım çocukluğumdan beri fazla, kilo almaya meyilli bir yapım var. Yağ oranımın %10-12 nin altında olabileceğini düşünemiyorum şu an :) Ki %10 yağ düşürebileceğimide sanmıyorum 2 ayda. Kilo amacım ise yok, pek sallamıyorum kilomu dediğim gibi yağ oranım daha önemli, keşke 100 kilo kalıp %10 yağ oranım olsa :)

joker23 bunu beğendi.
  18. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    saol kardeşim benım.meraktan çatladım.kullanıyorum hadi hayırlısı haftaya çarşamba 1 haftadaki kilo kaybı ve incelmelerimi yazıcam tabı olursa dün tartıldım 110kg yag oranı %26 tşkler..

zuzu bunu beğendi.
  19. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    beyler bsey sorucam anımal cuts dan sonra sağ böbrek bölgesinde cok hafıf agrı benzeri bseyler oluyor ara ara acaba ondanmıdır bilgisi olan..

20. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    aa aynısı bendede oluyor
    arada hafif bir agrı giriyor o bölgeme.
    ben pek umursamadım. acaba neden öyle???

Sayfayı Paylaş