Animal Cuts mi yoksa Hydroxcut mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kskobi tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslarim merhaba araniza yeni katildim...

Yas : 24 bundan 3 - 4 yil once boyum 1,70 kilom 104 idi sora azim ve hirs yaptim kisa bi süre de 65 kiloya düstüm. ama düstügüm icin vücudumda cok deri yag kaldi suan 1,74 boy 70 kiloyum zayiflamayi nasil yaptim derseniz dietle yaptim sporla vermedigim icin her tarafimda catlak ve sarkıklar meydana geldi.Suan spora basladim ve bu sarkıklari gidermek istiyorum ama vücüduum sisirmekte istemiyorum kendi goruntusunde sadece bisi olsun diyorum ...

Gittigim yer bana animal cuts onderdi bende internetten hydroxcuts gordum sicze hanigisni alaayim ne yapayim..

bana yardimci olurmusunuz!!!!

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Yağ yakıcılar bölümünde bununla ilgili sürü ile bilgi var.O bölümü incele derim.

3. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    ikisi arasında kaldıysan animal cuts derim ...

4. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baska onereceginiz birsey varmiki ?

5. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    O zaman maalesef sağlıklı bir diyet yapmamışsın. Önemli olan kilo değil yağ kaybı çünkü. Söylediğine göre tüm kiloyu su ve kas olarak vermişsin ki bu çok sağlıksız.

Bence diyetini doktor kontrolünde yap. Deri sarkmasını ağırlık antremanları ile dengeleyebilirsin. Şimdilik Cut vb ürünleri kullanma

6. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar dün ben animal cuts aldim basladim midede acaip bi yanma yapior ilk aldigimda kis bi süreligine baş donmesi yapti pek enerji verdigini soyleyemem anteramanda daha kullanmadim.kilom 71 oldugu icin body salonundaki arkadasimiz bunu sabah kalkarken al dedi günde 2 defa alma dedi yani acaba sizce sabah kalkarken ac karninami iceim yoksa aksam antremandan yarim saat oncemi ??

7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  8. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baktim oraya fakat kimse kilo icin günde ne kadar kullaniliacagini yazmamis cünkü 80 kilo ya kadar 1 poset 80 kilo üzeri 2 poset diye duydum..

9. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Tam olarak anlayamadım .Amacınız zayıflamaya devam etmek mi ? Yoksa çatlak ve sarkmaları gidermek mi ?
    Eğer zayıflamaksa yağ yakmaksa ona göre beslenme düzeni antreman düzeni gerekli . Ha yok siz çatlak ve sarkmaları gidermek istiyorsanız bu yazdığınız iki supplementinde istediğiniz şeyi yapacağını hiç sanmıyorum .
    Önceliğiniz nedir daha net açıklayabilirmisiniz ?
    Bizde ona göre gerekli tavsiyelerde bulunabiliriz. Lütfen emin olmadan supplementleri bilinçsizce kullanmayalım .

10. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla biraz daha zayiflayip gobek tarafindaki yag yıkımını almak ama simdilik vücut gelistirmek istemiyorum zaten orjinal haline gelince vücut güzel gozukuecegini zannediyorum.
    Animal cuts kullaniyorum günde 2 paket yani 18 yap bakalim ateş basio kardiolaji yaparken asiri terletio midede yanma yapio baskada bisi yapmio :D

11. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Zaten bu bahsettiğiniz etkiler sayesinde cut size yağ yaktırıyor. Nabzı yükseltip dolaşımı hızlandırıp metabolizmayı turboluyor sizin de yağ yakımınız hızlanıyor.

Kullanımına gelince sabah aç karna 1 paket alıyorsunuz, diğer paketi içi antremandan 1 saat önce ve ilk paketten 6 saat sonra olacak şekilde içiyorsunuz. Mide bulantısı, baş dönmesi, iştah kesmesi yapabilir. Eğer tansiyon vb probleminiz var kesinlikle kullanmamanız gereken bir ürün

12. usd61

usd61 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    katılıyorum...

ayrıca. bir kutuyla istediğin etkiyi görmen zor 2 kutu daha alırsın yavaş yavaş ulaşırsın istediğin ölçülere.

cuts ı kullanmış biriyim. haftanın tüm günü 1 saat tempolu yürüyüş ve bilinçli bir beslenmeyle sana etkisi %10 na çıkabilir.

şu an bende 1 kutu var ama bu aralar belirli sebeplerden oturu pek kardiyo yapamadıgımdan kullanmıyorum. en iyi beslenebilicegım ve en ıyı kardıyo yapabılecegım doneme saklıyorum. yoksa cok fazla etkısı yok ;)

Sayfayı Paylaş