animal cuts ile ilgili bir soru

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve G3production tarafından 15 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. G3production

G3production Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaşlar :) yeni üye oldum ama aslında aylardır bütün yazıları okuyorum takip etmeye çalışıyorum fakat bir noktada tıkandım ve nasıl çözüceğimi bilemedim oyüzden size sorıyım dedim inşallah konuyuda yanlış yere açmamışımdır :) öncelikle biraz kendimden bahsediyim diyabetliyim yani şekerhastasıyım ve 2 senedir bu sporu yapıyorum başlarda basketbol için başlamıştım fakat sonra basketi bırakıp body ye devam ettim 2 aya kadarda hiçbir supplement kullanmadım fakat ben şekerimden dolayı cok fazla meyvesuyu ekmek tüketmek zorunda kalıyorum antreman giriş cıkıslarında geceleri bile ve oyzden definasyon diyetime uyamıyorum 1 hafta önce fitnessta ölçtürdügümde %8*9 bir yağ oranım vardı fakat yinede six pack ler istediğim kadar belli olmuyodu bende en sonunda animal cuts ı biliyosunuzdur onu kullanıyımmı diye düşünmeye başladım fakat aynı zamandada korktum cünkü cok fazla bir yağ oranım yok biraz daha azaltırsam sorun olabilir diye düşündüm ve sorun yağda değil vcttaki sudan olabilir diye bu ürün cazip geldi arkadaşlar sizce bunu kullanmalımıyım ve bu ürünün şekerime bir zararı olabilirmi ?

2. chillout

chillout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dış Ticaret
    Karın kaslarının belirgin olması icin kütleni arttırman gerekiyor, thermogenic yağ yakıcıya gerek yok

3. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
  4. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    cuts kullanabılrsın aslında yararı olur yinede hacim girmeni tavsiye ederim.
    Yag tabakası fazla ise süperset girmelisin.

Sayfayı Paylaş