Animal cuts cycle class vs Ripped&Peeled

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve FrenchKiss tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar , bildiğiniz gibi animal cutss çok etkili yağ yakıcılardan biri ,ve amino asit sindiriliminede yardımcı olduğu için amino asitle birlikte diyet zamanı kullanılarak kas dokusunuda korumak amaçlı kullanılan en iyi ürünlerden biri.
    fakat benim kafama takılan birşey var . Animal cuts cycle class ve Ripped&Peeled olmak üzere ikiye ayrılıyor. Ripped&Peeled isimli ürünü daha sonra piyasaya sürülmüş . 2 si arasındaki farkları araştırdım ama tek bulabildiğim şey bu 2 içerik yazısı. Acaba hangisini kullanmamız lazım , türkiyede ikiside satıştamı bilmiyorum Ripped&Peeled ürününü görmüştüm . içerikleri şöyle tanıtılmış :

Cycle Class :
    Extreme definition and vascularity
    Athletes who hold excess water
    Max striations and cuts
    Completely ephedra free
    These conventional fat burners, or thermogenics, work by raising the body's metabolism which increase total energy expenditure

Ripped Peeled :
    Case of 42 packets of sports nutrition supplement
    With synephrine and caffeine
    Helps shed subcutaneous fat and subcutaneous water
    Helps lean muscle mass look more defined
    Ephedra free

bana cycle class daha iyi gibi geldi , ama çelişkiler var gibi , cycle classta fazla su tutan atletlere diyor , diğerinde deri altı su ve yağ atımına yardım diyor. Diğer maddeleride birbirine benziyor ve kafamı karıştırdı ,bir bilginiz varmı

2. brhmcr

brhmcr Guest

Sayfayı Paylaş