Aniden Giren Baş Ağrisi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve lensenn24 tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lensenn24

lensenn24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle merhaba.Şu son 2 haftadır çalışma esnasında (ilk önce Bencte basladı) aniden giren baş ağrılarıyla basım dertte.Kendimi zorladıgım zaman ensemin biraz üstünde aniden oluşan arılar oluyo ve hemen toparlanamıyorum antrenman bitene kadar devam ediyo.Önereceğiniz yada sebebi hakkında bilgisi olan varmı. Teşekkürler

2. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    boyun fitigi veya basla ilgili birsey olabilir belki?
    bi doktora gitmeni oneririm dostum.

kolunda uyusma oluyor mu? (eger oluyorsa boyun fitigi olabilir belki?) yinede bilemem tabiki, bi doktora gitmeni oneririm kesinlikle

birde agrin oluyorsa eger, vucudunu fazla zorlamani tavsiye etmem, benim bu forumdan ogrendigim seylerden biride vucuttaki agrilarin bir cesit sinyal oldugu ve dikkate alinmasi gerektigidir. Deneyimli arkadaslar daha iyi bilir ama bence daha fazla zorlama ve bi doktora gorun dostum.

Son düzenleme: 5 Şubat 2008
  3. lensenn24

lensenn24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilgine teşekkür ederin öncelikle.Kolumda bi uyuşma olmuyo uzun zamandır yapıyorum bu sporu ilk defa olmaya basladı.Devam ederse doktora gidecez zaten kas ağrısı oldugunu zannetmiyom.Teşekkür ederim.

4. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    onemli degil dostum ne demek:)

sen bilirsin yinede ama eger kas agrisi falanda degilse, bence gec kalmadan bi doktora gorunuver, ne olur ne olmaz, gec kalmaktan iyidir bence,

yinede sen bilirsin dostum,
    gecmis olsun tekrardan

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    mideniz dolu antreman yapmıyorsunuz değil mi? zira dolu mide böyle etkiler yapabilir..

6. lensenn24

lensenn24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır kesinlikle dolu mideyle antrenman yapmam enazanından 2 saat sonra baslıyom antrenmana.Eskiden hiç olmazdı sonra 2 haftadır devam ediyo zorlamaya baslayınca uyarmaya baslıyo tam ensenin biraz üstünden.

Sayfayı Paylaş