Ani kilo alımı ve Şimdiki beslenmem

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ramazanda 73 civarındaydım.Antremanlarım düzenli ve verimlide değildi.Ramazan bitti.Düzgün çalışmaya başladım.Yemek olarakta kaliteli beslendim ve düzgün antremanımı yaptım.Max. 1 kilo kas geri almışımdır aldıysam. Yanlız şimdi 76 kiloyum.belim 2-3 cm kalınlaşmış. Bu kadar kısa sürede bu kadar almam neden olabilir.Ne fast ne şeker hiç bir şey yok.
    Şu şekilde besleniyorum.

Sabah 07.50
    3yumurta 80 gr jambonlu omlet kaşarlı omlet
    2 dilim fıstık ezmeli tam tahıl ekmeği
    130 gr yulaf 150 ml meyve suyuyla

Arada 10.40
    3 tablet aminoasit

Öğlen 13.00
    150-200 gr tavuk
    380 gr pilav

Antreman saat 16.00 te

Saat 5 te 1 scoop gainer 35 gr 1 kutu meyve suyu 1.5scopp protein tozu 35 protein

18.00 100 gr tavuk bi kaç parça mısır keki

20.30 100 gr tavuk 100gr makarna(kuru ağırlık)

23.00 600-700 ml süt

Arasıra meyve yiyorum yada sebze yemeği ona göre değişmeler oluyor.
    3 aşağı 5 yukarı bu şekilde beslenmem ama karbonhidratı dünden itibaren düşürdüm.derslerim olduğu için yediklerim bu şekilde özellikle sabah karbonhidrat 5 saat alamacağım için bol alıyorum.Öğlende antreman 3 saat sonra olduğu için bol alıyorum.Orta derecede bi sporcuyum bu yediklerim aslında çokda değil 3000 kaloriyi bile bulmuyor.Off günlerde daha az yiyorum karbonhidratı falan azaltıyorum.Birde daha yeni creatine etil ester kullanmaya başladım.

2. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    eğer kilo almakdan şikayetciysen gaineri kesmelisin sütü light düketmelisin. Öğlen 13.00 de yediğin 400gr pilav çok olmuş imaknın varsa öğün sayını arttırıp öğün başına 150 diyetteysen 100gr tavsiye ediyorum. bir kutu meyva suyundan kastın 1ltyse bunu da yarıya düşürebilirsin.

Kiloyla alakalı değil ama amino tabletleri antremandan sonra veya hemen önce kullansan daha çok verim alırsın.

saygılar...

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    öğün imkanı bu kadar aminoyu 5 saat boyunca protein alamadığım için tüketiyorum.Süt yağsız.Meyve suyu 330ml lik meyve suyu.Gainerda antremandan sonra karbonhidrat ihtiyacı için 35 gr kadar alıyorum.Kilo yapması için yemekten sonra tüketilmesi gerekiyo ve 1 kg lik kutunun hepsini bi günde bitirsem 500 gr yağ bile yapmaz.Öğlen yemeğindeki pilav antreman 3 saat sonra olduğu için arada 2 dersim var.tekrar besin almam 4 saat sonra oluyor.Zaten o pilavın kalorisini hayli hayli antremanda yakıyorum.

4. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    Önceki beslenme düzenin nasıldı bilmiyorum ama önceki beslenme düzenine göre daha kaliteli beslendiğini belirtmişsin. Bunu daha fazla beslenmek olarak yorumlarsak midenin ve bağırsaklarının eskisine oranla daha fazla dolu olduğunu söyleyebilriz. Bu da karın bölgesinde daha fazla şişlik demektir. Ama yağlandığın anlamına gelmez. Bende uzun süre diyet ve cardiodan sonra cardiyoyu kestim ve daha iyi besleniyorum. İlk farkettiğim şey karnımın daha fazla şiştiği oldu. Ama elimle yağları yokladığımda eskisinden hiç bir farkı yok. Seninkide muhtemelen böyledir.

5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    fark çok aşırı değil ama var karbonhidrat tüketimine daha çok dikkat ediyorum karnım 1 cm inceldi gibi . Eskiden saat başı açıkırken şimdi bu daha az.Yinede biraz yağ almışım.Dikkat etmek istiyorum çünkü bu sezona daha yeni başladım ve definasyona en az 7 ay daha var.

Sayfayı Paylaş