andriol

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve vatoslocos4ever tarafından 12 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. vatoslocos4ever

vatoslocos4ever Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    belçika - brüksel
    selam ve sellam

testosteron ve sustanon'un igne ile kullanildigini biliorum fakat buna benzer "andriol" varmis tablet olarak satilior.
    aceba tr'de satiliormu bu ilaç diie soracaktim..... selametle.....

vatoloco memo.....

2. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Andrıol turkıyede satılıyor VIRIGEN adında...ama ıyı sonuclar veren bır testosteron degıldır.sadece cınsel hayat üzerınde olumlu etkılerı var..yanı sagda solda ne yazarsa yazsın,kullanan yarısma düzeyı sporcuları hıc olumlu sonuclar alamadılar vırıgen den!

3. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    bence de kesınlıkle fısssss ve bır kac kısıden duydum kısırlık yolunda muthıs zarar verıyormus ama ne kadar dogru bılmıyorummm

4. kafkas

kafkas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    almanya
    kaliteli agir bir kur onerebilirmisin

selam hocam 33yasindayim kilom105 boy185 5 senedenberi bu sporla ugrasiyorum epey bir steroid kullandim son yarim senedenberi kullanmiyorum eyer mumkunse bana yardimci olursaniz sevinim saygilar

5. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    şimdik herkes virigene çamur atıor haklı olarak:D AMA ben olumlu bı kaç şey solıcem...şimdi araştırırsanız virigen limiti günde 8 tablettir...8 tablet geçmeyın vs...sonuc olarak bu ilaç tablet we bu tur emılımdekı ılacların vucut uzerındekı etkısı enjekte wersıonlarına gore 4 te 1 dir...VİRİGEN 40mg lik tabletlerden oluşurkı vucuddaki etkisi kabaca 10mg dir.gunde 8 tablet 80mg haftada 560mg yapar...bu değerler tabı yaklasık kabaca soyluorum...profosyonel yarısmacı arkadaslarımız 1000mg fln enjekte kullanırlar haftalık cok cok profosyenellerın 2000mg yede cıktıgnı soylıyebılırım...yanı profsoyonel adama gunde 8 tablet haftada 500-600mg ederkı bu 1000mg nın yanında 0 etkili kalır ..bunun için hep fıs denıyor...testesteron testesterondur hepsı aynıdr undeconat prebıonat fln ester farkları dısında bırbırlerınden pek farkları yoktur...yanı fıs olması gıbı bı durum soz konusu deıl..peki limit aşımına gelelım 10 ve uzerı tablet kullanan ınsanlar tanıorum..gunde 12 gunde 15 yada 20 bu insanların hepsının yorumu şu 8 az kalıor ama işte 15 te ınanılmaz etkı gosterıor ama pahalıya gelıor...hatta biri bana dedıkı sanki groft kullanıorum ucurdu benı vs...yanı gunde 15 tabletle ancak 1000mg etkısını yakalıyabılırsınız...buda size gore pahalıya geleıbılır...haftada 3.5 kutu virigen tuketmek demektır.kutusu 19 ytl den..65-70ytl ye denk gelıor...bu konuyla ılgılı bır makale okuyan abimizdende bılgı edınmıstım ...ve bende enjekte yerıne vırıgen kullanıorum onemlı avantajı enjeksıonda bunalan bırı ıcın konfor demek tabı tercıh sızın..gunde 15 tablet yutmak sıze anormalde gelebılır..karacıgerde toksıtesıde cok dusuk bu arada onunda altını cızeyım....

6. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    gidici, dediklerin biraz yanıltıcı olmuş. virigenin etkisinin az olmaz 17a gurubundan olmaması, dolayısıyla sindirilirken kayba uğramasından dolayı.

7. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    evet ben tablet dıe gecıstırdım konuya dırek gırmek ıcın

8. gitarsist

gitarsist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    tiyatro sinema oyuncusu
    Yer:
    istanbul
    yani hayatında steroid kullanmamış biri için işe yarayabilir diyosunuz peki mesela deca kürü yapıcaz deca dick olmamak için kullanılabilirmi acaba yani asıl önem verdiğim deca, decanın yanetkisiyle karşılaşmamak için bunu kullanabilirmiyiz?

9. BodyBuilder.Turk

BodyBuilder.Turk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ben ilk kürümde virigen kullandım 1 kutu bitirmiştim testo etkisi sustanona gore dusuk eger deca ile kullanacaksan tek olarak sustanon ya da testo enanthat derim.sustanon 250 mg virigen kapsul basına 40 mg falandı gunde 4 tane yutuodm ben kür zmanı ama ilk kürüm oldugu için.ama injekte olarak almak karaciger acsından daha iyi.ama mutlaka decanın yanına testo koy.

10. platoon

platoon Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Virigenin içeriği testosteron undekonattır.ve undekonat esterinin içindeki aktif madde oranı %63 dür.yani düz hesap yaparsak örneğin bizim en çok kullandığımız testolardan bir testo enantattır.250mg testo enantata(%72=180mg) 285mg testo undekonat(%63=179.5) denktir.Yalnız bu kağıt üzerindedir.Virigen hap olarak yutulduğu için sindirimde yarıya yakın bir oranda (%30+) değer kaybı yaşıyor.Bunuda göz önüne alırsak 250mg testo enantatla aynı etkiyi görmek isteyen biri en az 380mg virigen kullanmalıdır :)

NBA bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş