Anavol, Aminovol, Nitro T3

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lazylounge tarafından 2 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lazylounge

lazylounge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    Kiev
    Internette supplement bakarken NxCare'in bu 3 urununu buldum. Anavol, Aminovol ve Nitro T3. Okudugum kadari ile iyi urunlere benziyor. Anavol bir cesit creatin AKG, Glutamine AKG karisimi, Aminovol Amino asit karisimi ama baya komplike bir seye benziyo, Nitro T3 de bildiginiz nitric oxide ve testestoron arttirici. Siparis etmeyi dusunuyorum. Bu urunleri daha once kullanan veya bilgisi olan varsa banada bilgi verebilir mi?

Simdiden tesekkurler.

Isteyenler icin urunlerin adresleri:

Anavol
    Aminovol
    Nitro T3

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

*çok güzel, süper ürünler seçmişsin, tebrikler... :)
    *2-3 porsiyonla, bomba gibi olabilirsin, hatta, bol protein-carbs tozu ile birlikte, eğer dopinge karşıysan, seni bayağı bir gerçekten tatmin eder, derim... tam bu ürünleri kullanmadım ama abim amerikan bu tarz 1-2 şipariş yapmıştı, şimdi, 4.cüsünü bekliyorum-kasım'a doğru inşallah... :D
    *eğer, dopinge karşı değilsen ve bunu kaliteli-dengeli bir kürle uygularsan, 10-12 hafta mesela, süper şaşırtıcı sonuçlar alabilirsin, anlatılmaz-yaşanır dermişim!... :lol:

saygılar... ;)

3. lazylounge

lazylounge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    Kiev
    Cevap icin sagol gorgeus. Evet dopinge karsiyim. Daha dogrusu karsiyim demeyeyimde tercih etmiyorum diyim. Siparis ettim bakalim senin de gazina gelip ;) Gorelim bakalim nemenem bir seymis.

4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    *teşekkürler... :)
    peki, kaç porsiyon almayı düşünüyorsun?... saygılar... ;)

5. lazylounge

lazylounge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    Kiev
    Urun yeni sayilir, cok fazla kullanan tavsiyesi okumadigim icin ilk basta uzerlerinde yazdigi gibi kullanmayi deniyecem. Aminovol sabah ac karna 6 tablet, aksam yatmadan 30-60 dk. once 6 tablet, Nitro yatmadan 6 tablet, anavol de sabah ac karna 3 calismadan once 3 seklinde yaziyor. Sonrasinda duruma gore arttiririm veya ayni sekilde devam ederim. Yalniz calismadan once amino yok uzerinde yazilana gore, ben calismadan once l-glutamine takviyesi yapsam mi diye dusunuyorum ama urunlerde zaten essek gibi glutamine var cesitli formlarda. Bu konuda da fikir verirseniz sevinirim.

6. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    peki lazylounge bu saydigin ürünlerin hepsi tek bir ürünmü yoksa hepsi ayri ayri ürünlermi

7. lazylounge

lazylounge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    Kiev
    NxCare'in ayri ayri urunleri.

8. fireboy777

fireboy777 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende internette gordum bu ürünlerden, peki anavol hardcore denilen ürün ne oluyor acaba ? bilgisi olan var mı ? nxlabs anavol hardcore ? yan etkisi ya da zarari falan var mı ? hardcore yazınca tırstım sanki biraz

9. KMO

KMO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende nxlab ın methly test dıe bır urununu aldım testestoron hormonunu %298 arttırıo we gh hormonun %254 arttırıor we dogalmıs ole yazıor ama anlamadgım sey ıcerıgınde sustanun(lıpıd matrıx suspansıon yazıo ne alaka?

Sayfayı Paylaş