Anapolon 50

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Coleman tarafından 24 Kasım 2004 başlatılmıştır.

 1. Coleman
  Offline

  Coleman Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2004
  Mesajlar:
  450
  Beğenileri:
  249
  Ödül Puanları:
  53
  Meslek:
  ticaret
  Yer:
  istanbul
  Anapolon 50:

  Anadurun Amerika'daki versiyonu ve ismidir. Syntex Corporation lisansı altında üretilmektedir. (50 mg Oxymetholone)

  Anapolon, Tıp alanında, çeşitli anemi hastalıklarının tedavisi için üretilmiştir. Ancak çok güçlü anabolik ve androjenik bir madde olduğundan doktorlar tarafından hastalarına, yarar ve risk faktörleri nazara alınarak çok dikkatli olarak verilmektedir. Son derece büyük yan etkileri vardır. Çok sık sarılık belirtileri verir. Kullananların karaciğer testi ve kan tahlillerinde SGOT ve SGPT, serum billirubin yükselmeleri gösterir. Kadında libido değişiklikleri, klistoris büyümesi, adet düzensizliklerine yol açar.

  Anapolon; ünlü doping uzmanı Daniel Duchanne'nin ifadesine göre, mevcut olan oral steroidler içinde en etkili olanı ve en çok kullanılanıdır. Belirttiğimiz gibi 1990 larda da Amerika'da en çok kullanılan doping ilacıydı. Büyük ölçüde kuvvetlendirici ve kas geliştirici etkileri yanında, çok daha korkunç ve büyük boyutlarda yan etkileri ve tehlikesi bulunmaktadır. Bu sebeple, bugün Amerika'da yasaklı doping ilaçlarının en önde gelen-lerindendir. Cambridge Üniversitesinde yapılan araştırmalarda öldürücü ilaçlar arasında gösterilmiştir.

  Bugün belki bizim sporcularımız arasında da, kuvvetlendirici ve kas geliştirici yüksek etkisi sebebiyle, oldukça, yüksek kullanım alanı bulunduğu endişesindeyim. Hatta, en ağır kürlerinde kiloya göre günde 1-3 tane kullanılırken günde 10-20 tane (tablet) gibi korkunç dozlarda kullanıldığı belirtilmektedir. Bu sebeple, sporcularımıza daha geniş bilgi vermek ve ikazda bulunmak istiyorum.

  Gerçekten bu ilacın "androjen" etkisi çok yüksektir. Bu yüzden kullanıcı kısa sürede kuvvetlenip kasları gelişmekte, bu da kendisine büyük bir zevk ve moral vermektedir. İlk etapta 14 günde 5-7 kilo alma olasılığı vardır. Tabii bunun bir kısmı da kilo ve kas gelişimi gibi algılanan, vücuttaki su tutmasıdır. Çok kaliteli değil, fakat çok hacimli kas yaptığından, of sezonda kullanılması tercih edilmektedir. Hücrelerde ani su toplattığından, bir bakıma da gerçek bir adele değil, gösterişli bir adele görünümü meydana getirir. Bu yönüyle sporcu kendini çok kuvvetlenmiş ve gelişmiş sanarak kullandığı süre içinde moral kazanır. Ancak tabii bu geçici bir süredir ve sporcu kendini kandırmaktadır.

  Anapolon yarışma öncesi steroidi olmadığı halde, diyet esnasında küçülecek adele hacimini korumaya oldukça yardımcı olduğundan, bu devrede de kullanılmaktadır. Her vücuttaki ayrı değişik etkilerine göre, doping testinde de, testin yapıldığı 2-3 haftasına kadar çıkabilir. Yani doping testinde çıkmaması için ilacın en az 3 hafta evvel kesilmesi gereklidir. Ancak bu taktirde de, vücût ani bir kuvvet ve hacim kaybına uğrıyacağından ortaya bir fasit daire çıkar. Dengesini sağlamak ise zor bir durumdur. Bu ilacın müsabakaya çok yakın zamana kadar kullanılmasında diğer bir sakıncanın da, özellikle bazı vücutçuların yapabileceği gibi, ilacın getirdiği su toplama problemini çözmek deriyi inceltip kurutarak kaslarını daha hatlı gösterebilmesi için Anti-östrojen (su atıcılar) ile sorunlarını çözmeye çalışmalarıdır. Bu tür diüretik ilaçların iaıllanımının vücuttaki elektroliz dengesini bozduğunu, yarışma esnasında kramp ve ani ölümlere yol açtığını evelce belirtmiştim. Ayrıca da, hücrelerden ve kaslardan da su atımı olacağından, küçülme başlar. Bu da, sporcu için ayrı bir handikap oluşturur. Su atıcı alsa, ayrı almasa ayrı bir dert ortaya çıkar.

  Anapolon'un kullanımı konusunda da açıklamalarda bulunmayı gerekli görmekteyim. İlacı çıkaran firmanın, prospektüsünde de, spor amaçlı kullanılmaması belirtilmiştir. Bu açıklamalarım, ilacı illa şöyle veya böyle kulanın anlamında algılanmasın. Sadece, bilimsel açıklama getirmek ve bazı sporcularda "ne kadar çok alınırsa, o kadar çok etki yapar" düşüncesini ortadan kaldırmak içindir. Bunu bilmiyenlerin, el altından aldıkları kürlerle ölüm ve tedaviyle sonuçlanan felaketlere düştüklerini, durumun bir vakıa olduğunu, konunun tıp uzmanları dile getirmişlerdir.

  Kullanımı: Üretici firmanın tavsiyesi, doktorların hastalık gereği kullanılması icap eden kişilerde, yaklaşık önerilen doz, kilo başına l ile 5 mg civarıdır. Yani bu durumda 100 kiloluk birinin azami miktar dozu 10 tabl adar çıkabiliyor. Ancak bu doz adeta ölüm seviyesinde hastalarda, geçici bir süre için, fayda ve risk hesaplan yapılarak, belki bütün zararına rağmen, tedavisi düşünülebilir. Çoğu doktor ise bu gibi durumlarda bu dozu bile çok bulmaktadır.

  Ancak sporcu için bu doz çok yüksek ve yan etkileri fazla tehlikeli bir miktardır. Genelde ise, 2 veya 3 hafta için, günde l veya iki adet kullanılmaktadır. Bir başka kür şekli olarak da ; Birinci hafta günde l, ikinci hafta günde sabah-akşam birerden iki adet ve üçün hafta da, günde sabah, öğlen ve akşam olmak üzere 3 adettir. Bunu o noktadan, 2 ve l adete indirerek, iniş kürü olarak da devam edenler vardır. Bu kürlere alışmış olanlar, hiçbir zaman altı haftayı geçmemeli ve uzun süre de kullanımına ara vermelidir. İlaç bırakıldıktan sonra, kullanılırken hızla artan kuvvet ve adele ölçüsü, gene aynı hızla düşmeye geçer. Günde 50 mg lık Anapolon'u 5-6 adet kullanan bir sporcu, fazla yağlanmadan l O kilo civarında kilo alırsa bu yeterli görülmektir. İlaç bittikten sonra da, sözkonusu edilen düşüşü önlemek için genelde bir başka ilaca geçilerek kür desteklemeleri yapılmaktadır. Aksi halde eski hale çabucak dönülür. Bu yüzden, son zamanlarda, doping kürleriyle uğraşanlar, dozları mümkün olduğu kadar düşük tutarak, bir ilaç bittiğinde diğerine az dozla başlı-yarak birbirine geçişli, daha uzun süreli kürler oluşturmaktadırlar.

  Gerçekten, başka hiçbir, anabolik-androjenik steroid, Anapolon 50 kadar hızlı ve etkili netice vermemektedir. Ancak bu ilacı kullanma tutkusu ve bilinçsizliğini yaşamış ünlü bir sporcunun deyimiyle; "Bıraktıktan sonra. 3 defa işemeye git hemen 5 kilo verirsin ve çalışırken kullandığın ağırlıklar 10 kilo daha aşağı düşer." Bu yüzden dopingi kullanma talihsizliğine uğramış sporcuların önde gelen isimleri, bu tür Anapolon 50 li kürleri, enjekteli Testosteron (Sustanon 250mg veya Testoviron Depot) gibi ilaçlarla destekleyip kürü uzatırlar. Anapolon 50 sık sık, Duca Durobolin veya diğer enjekte Testosteron ile kombine edilmektedir. En etkililerinden misal olarak; "Anapolon günde 50-100 mg ve ayni süre içinde, haftada, iki kere de 250mg Sustanon kombinesidir.

  Dopingler ile ilgili, yabancı basında çıkan ve maalesef dopinge yol gösteren raporlarda dahi "Anapolon 50 bu sporu yaşam tarzı olarak iddiasız yapanlar (hobiciler) ve yeni başlıyanlar (Çaylaklar ve çömezler) için uygun değildir. Ancak daha önce az miktarda denemiş uzun süredir ileri çalışmalar yapan sporcular için düşünülebilir" şeklinde açıklama getirilmiştir.

  Anapolon 50 maalesef en zararlı olan oral steroidtir. 17 alpha alkaliti olduğu için karaciğer için çok zararlı ve toksitlidir. Uzun ve yüksek dozajlar sonunda, tahribatı ölüme kadar gidecek büyüklüğe ulaşır. Karaciğer arızalarının ilk belirtileri; parmak tırnaklarının, gözlerin ve tenin de sararmasıdır. Karaciğer kanseri ile en büyük bağlantısı olan en önemli doping ilacıdır. Bu tür ağır kürler adeta sarılık hastalığı geçirmiş gibi karaciğerde tahribat yapıp büyütür, dokusunu bozup ileride kanser hastalığına veya karaciğer iflasına yol açar.

  Ayrıca Oxymthelone, östrojen ile de bağlantılıdır. Dolayısiyle erkeklerde feminist-kadınsı belirtilere de yol açabilir. Bazı sporcularda, meme uçlarının genetik yapı dışında birden uzadığını görürüz. Bu ve yeri geldikçe açıklamaya çalışacağımız, birçok belirtilerle, tecrübeli spor yönetici ve antrenörleri, teste bile gerek kalmadan, sporcunun kendisinden gizli doping ilacı kullanıp kullanmadığını rahatça anhyabilir ve sporcusuna gerekli ikazlarda bulunarak, bu afetten vazgeçmesine yardımcı olur. İşte bunu yapabilmek için bile, bu bilimsel bilgilere ihtiyaç vardır. Kitabı hazırlayış amacımın, kendime göre bir başka savunması ve haklı nedeni de budur.

  Anapolon 50 su toplatıcı olduğundan beraberinde su atıcıları kullanma, meme uçlarındaki kadınsı uzamalar için de, Anti-Östrojen (Nolvadex ve Prpviron gibi) ilaç alınımlarım da gerekli kılar.

  Su depolanmasının sporcular için diğer bir dezavantajı, vücuttaki kan basıncını yükseltmesidir. Bu da Antihypertoniksum'un (Catapresan gibi) kullanılmasını gerektirir.

  Sadece, sporcunun biraz güç ve kuvvet kazanması arzusuyla başlıyan ilaç kullanmanın burada saymakla bitmiyecek kadar zararlara yol açtığı düşünülürse, bana göre; uçurumun dibinde bulunan küçük bir parayı alacağım diye, gözü kapalı aşağıya atlamaya benzer. Ufacık bir farklılık için ve ihtiras yüzünden, yaşamı riske sokup, sonu acı bitecek tehlikeler veya ölüm!!!?.

  Sporcularımızı bilgilendirirken, özendirmemek için sık sık girdiğim yarar-zarar dengesinin kurulması ve dengenin belki yüzlerce misli zarar hanesine doğru kayarak bozulduğu, bunların da açıkça belirtildiği düşünülürse, Memleketimizin, gurur duyduğumuz sporcu evlatlarına, spora yeni başlıyanlara ve camiaya ne denli yararlı olmaya çalıştığım anlaşılacaktır.

  Diğer yan etkilerine devam edersek, kişilerin metabolizmasının tolore kabiliyetine göre, Akne (sivilce) ve saç dökülmesine de yol açtığı bilinmelidir. Bundan başka, baş ağrısı, kendini kötü hissetme, kırgınlık-kırıklık, mide ağrısı, uykusuzluk ve daha kullanıcının izah edemediği birçok sıkıntı meydana getirir. Diğer bir yaklaşık tür doping ilacı Dianabol'e nazaran daha etkili keyifsizlik sıkıntıları yaratabilir. Yaşlı sporcular için de, yan etkilerinin fazla oluşu sebebiyle kullanılması uygun değildir. Kalori ve yağ alımının yüksek olduğu durumlarda, kolestrol seviyesinin artmasına neden olabilir. Karaciğer ve kan testlerinde olumsuz bulgular çıkartabilir. Gene bir başka açıdan, vücuttaki testosteron üretimini dolaylı yolla azaltabilir. Çünki birçok doping ilacında olduğu gibi Hypotalamus'a (hipofız) olumsuz yönde etkisi vardır. Bu yüzden HCG ve Dyneric alınmasını gerektirebilir. Kullanıcılar, başlangıçta, yüksek bir cinsel arzudan söz ederlerse de, haftalar sonra bunun azaldığı, hatta bittiği görülür.

  Kadın sporculara ise, konunun uzmanları, bu ilacı tavsiye etmemektedir. Çünkü, kadınlarda yüksek erkeklik belirtileri ortaya çıkarabilir. Bayanlarda kıllanma, erkeksi kaslanma ve klistoris'in büyümesi gibi erkeklik belirtileri artar. Ayrıca kadın organizması için, erkektekinden daha da kuvvetli etki yapar. Kaçınılmaz şekilde kullanmak isteyen bayan sporcular açısından, çok kısa bir süre içinde günde yarım tablet verilebileceği ifade edilmektedir. Ancak onun yanında daha hafif olan Primabolan veya Durabolin (Anadur) kullanılmaktad
   
 2. Terminator
  Offline

  Terminator Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2004
  Mesajlar:
  17
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  27
  Yer:
  Almanya
  selam

  Anapolon 50 abdi ibrahim kulanan oldumu acaba
   
 3. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.088
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  Sitede bir kac kisi kullandigini biliyorum, yan etkileri Cok :oops:
   
 4. guardbody
  Offline

  guardbody Özel Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2004
  Mesajlar:
  3.414
  Beğenileri:
  1.586
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  KALİTE TEKNİSYENİ
  Yer:
  MAGNESIA
  ben 2 yıl once gunde 2 tablet olarak alıyordum.
   
 5. saydam
  Offline

  saydam Özel Üye

  Katılım:
  4 Eylül 2004
  Mesajlar:
  7.079
  Beğenileri:
  1.916
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  serbest
  Yer:
  Academic Sport Center
  nasıl memnun kaldın mı guardboy ve yan etki yaptımı
   
 6. Terminator
  Offline

  Terminator Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2004
  Mesajlar:
  17
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  27
  Yer:
  Almanya
  selam guardbody

  Sen anapolon mg abdi ibrahim altin diyorsun.Ve güne tablet altin diyorusun100mg kac hafta altin sen anapolon .ve güc ve kas oldumu ve kac kg oldu.Yan edikiler oldumu...
   
 7. Coleman
  Offline

  Coleman Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2004
  Mesajlar:
  450
  Beğenileri:
  249
  Ödül Puanları:
  53
  Meslek:
  ticaret
  Yer:
  istanbul
  vallaha arkdaşlar bu ilaç gerçekden çok sakıncalı bunu kulanıyosanız bile bilinçli kulanın benden size tavsiye çünkü benim arkadaş dozaşı biraz fazla kaçırdı 2 gün ayakları uyuşdu cocuk yürümekde zorluk çekiyodu ayrıca karacihere oldukca tahrip veren bir ilaç kulanıyosanız bile 1 tableti yarısını kırıp kulanın benden size tavsiye
   
 8. saydam
  Offline

  saydam Özel Üye

  Katılım:
  4 Eylül 2004
  Mesajlar:
  7.079
  Beğenileri:
  1.916
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  serbest
  Yer:
  Academic Sport Center
  arkadaşının kullandıgı doz ne kadar dı coleman
   
 9. Terminator
  Offline

  Terminator Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2004
  Mesajlar:
  17
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  27
  Yer:
  Almanya
  selam Coleman

  Nasil kulanman lazim ve kac hafta ve kac mg almam lazim.ve güc ve kas veriyorumu.profi ler kulaniyorlarmis ve gündee 4 tabletten aliyorlarmis.
   
 10. Coleman
  Offline

  Coleman Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2004
  Mesajlar:
  450
  Beğenileri:
  249
  Ödül Puanları:
  53
  Meslek:
  ticaret
  Yer:
  istanbul
  arkadaşım günde 4tablet demek nedemek siz biliyomusunuz bunu günde 1 tane kulanmak lazım açırısı çok büyükyan etkiler gösteriyor yeni başlayanlarada tavsiye yarım yarım kullansınlar dah iyi bir kas kalitesi ve güç artışı verir ama en fazla 2 kutu kulanın oda 1 ay ara ile kulanın ama gerçekden çok sakıncalı bir ilaç dikattli olun kulandınızdada tbiri caizse köpek gibi anteraman yapınki ilacı yakın çünkü bu tarz ilaclar insan vücudunda 1 sene kadar duruyor bir nevi depot tarzı anlayacanız :D :D


  :!: :!: birde unutmadan karaciher destekleyici vitamin kulanın :!: :!: :!:
   
 11. saydam
  Offline

  saydam Özel Üye

  Katılım:
  4 Eylül 2004
  Mesajlar:
  7.079
  Beğenileri:
  1.916
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  serbest
  Yer:
  Academic Sport Center
  evet bu ilaca çok dikkat edin sonra allah göstermesin
   
 12. saydam
  Offline

  saydam Özel Üye

  Katılım:
  4 Eylül 2004
  Mesajlar:
  7.079
  Beğenileri:
  1.916
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  serbest
  Yer:
  Academic Sport Center
  ayrıca terminator sen ne kadardır bb yapıyorsun yeni birine benziyorsun benim 3 sene olmasına ragmen 5 aydır karar veremiyorum kullanıyı mı diye.eger yeni isen biraz sabırlı ol lütfen.bence bu ilacın pek şakası yok
   
 13. Terminator
  Offline

  Terminator Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2004
  Mesajlar:
  17
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  27
  Yer:
  Almanya
  selam

  yeni degilil ben.ben suan dörtüncü kür yapiyorum ben kardes..
  2003 augustosdan beli body yapiyorum ben.ve yakinda dada cok büyük kürler yapmak istiyorum ben.ve van damme gibi olmak istiyorum ben kardes.

  anaplon 50mg 20 tablett var.ama almadim ????????delikeli oldu icin ve az korkdum iicn
   
 14. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.088
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  Terminator belli neyin ne oldugunu bilmiyorsun! Onun icin alma hele kardes sonra Pisman olursun. Önce neyin ne oldugunu oku, Hormon Profilini gez! Insan bilmedigi seyi hic alirmi ? Biraz sabirli ol. Van damme gibide bir kürle olacam diye bisey yok. Bu kürlede Kilolar geri gider birde cok yan etkisi var. siteyi biraz gec arama yap biseyler bulabilirsin. Benim sana böyle al yada söyle al demem Bence cook yanlis olur, cünkü görebildigim kadariyla hazir degilsin.
   
 15. Guest
  Online

  Guest Guest

  selam tabi bir kür yetmes cok kür yapmam lazim-Yan etki olursa almam kardes.herkes kür yapiyor ve yan etki yok
   
 16. saydam
  Offline

  saydam Özel Üye

  Katılım:
  4 Eylül 2004
  Mesajlar:
  7.079
  Beğenileri:
  1.916
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  serbest
  Yer:
  Academic Sport Center
  selam

  ben 83kilo

  boy 1.75

  20% yag vücuta

  kas 36cm

  ben hedef
  45cm kas

  ve 10% yag


  yukardakiler senin ölçülerin terminator 4. kürden sonraki ölçülerin buysa sen bu sporu bırak derim benim 3 sene önce başlamadan ölçülerim bu kadardı ayrıca daha 13-14 ay olmuş biraz sabret daha yolun başındasın derim.
   
 17. Terminator
  Offline

  Terminator Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2004
  Mesajlar:
  17
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  27
  Yer:
  Almanya
  selamsaydam

  Ben sadece iki kür yapdim kas olmazi icin.Ama kürlerimm ikiside sadece haplardan oldu..

  3kur sadece yaglari erimesi iicn

  4kur daha suan yapiyorum yaglari erimesi icin.
  benim yapdim kürler daha acemi kürler.
  Ben bir profi kür yapsam ozaman bak arnold gibi olurum ben
   
 18. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.088
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  Yanetki olmasaydi herkes alirdi! Hem arkadasin yan etkileri hissemediyse sendede aynisi olacak diye bisey yok, yada onun 10 kg aldigi kürde belki sen sadece 6 kg alabilirsin ayni dozaj ve ayni beslenme alsanda.

  Cogu kisi Hic yan etki gelmedi bana der! Onuda unutma. Haplar yüzünden kilolar geri gitti diyorsun, simdi yine almak istiyorsun ?

  Ayrica saydamin dediginede 100 % katiliyorum. Daha evvel 4 kür aldiysan ölcüler bana malesef komik geliyor :cry:

  Sen kür aldim diyorsun, bu kürler arasinda Yag yakici kürlerde var anladigim kadariyla ? yaniliyormuyum ?
   
 19. Terminator
  Offline

  Terminator Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2004
  Mesajlar:
  17
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  27
  Yer:
  Almanya
  selam Despo

  Ben iki kür sadece yapdim ama hap altim .ve cok kas ve güc geldi.ama malesef param olmadi icin devam kür yapamadim.ve hepsi yine kayip oldu.Kür 2 yada 3sene yapmam lazim ozaman kas cok olur
   
 20. Terminator
  Offline

  Terminator Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2004
  Mesajlar:
  17
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  27
  Yer:
  Almanya
  benim yapacam kürler bunlara benziyor.
  Kür yaparsan 2 yada 3sene yapman lazim.tabi mola vereceksin hep.Ama bir yda iki kür yabarsan ve birdaha yapmanazn hepsi kayib olur....

  .te Woche - D-bols 15mg/tag - Deca 200mg/w
  2.te Woche - D-bols 20mg/tag - Deca 200mg/w
  3.te Woche - D-bols 25mg/tag - Deca 200mg/w
  4.te Woche - D-bols 30mg/tag - Deca 200mg/w
  5.te Woche - D-bols 35mg/tag - Deca 200mg/w - 5000iE HCG
  6.te Woche - Deca 300mg/w - Propis 50mg/tag - 5000iE HCG
  7.te Woche - Deca 400mg/w - Propis 50mg/tag
  8.te Woche - Deca 400mg/w - Propis 50mg/tag
  9.te Woche - Deca 400mg/w - Propis 50mg j. 2.ten tag
  10.te Woche - Deca 300mg/w - Propis 50mg j. 2.ten tag
  11.te Woche - Deca 200mg/w - Propis 50mg j. 2.ten tag - Beginn des Absetzprogramms
  12.te Woche - Deca 100mg/w - Propis 50mg j. 2.ten tag

  Dieses Programm ist keine Kleinigkeit und sollte deswegen am besten garnicht verwendet werden.


  Eventuell ist die Einnahme von Proviron über die gesamte Dauer in Betracht zu ziehen.


  1.te Woche - PD 200mg
  2.te Woche - PD 300mg
  3.te Woche - PD 400mg / D-bol 15mg/tag
  4.te Woche - PD 400mg / D-bol 20mg/tag
  5.te Woche - PD 400mg / D-bol 25mg/tag
  6.te Woche - PD 400mg / D-bol 30mg/tag / WD 50mg j. 2.ten Tag
  7.te Woche - PD 400mg / WD 50mg j. 2.ten Tag
  8.te Woche - PD 400mg / WD "
  9.te Woche - PD 300mg / WD "
  10.te Woche - PD 200mg
  11.te Woche - PD 100mg + Absetzprogramm
  Bei diesem Einnahmeschemata geht es schon etwas mehr zur Sache.
  Die Primos sorgen für die anabole Komponente und die D-bols für die androgene.
  Während der Zeit mit den D-bols solltet Ihr eigentlich kräftig Masse aufpacken können, die danach mit den Winstrol noch etwas ausgebaut und vor allem ansehnlich werden.

  Während der Zeit mit den D-bols kann bei manchen die Einnahme von Proviron angesagt sein.
   

Sayfayı Paylaş