Analiz sonuçlarıma göre ne önerirsiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hackereac tarafından 2 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hackereac

hackereac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diyetisyende yaptırdığım ölçüm sonuçlarına göre tablo aşağıdaki gibidir.
    Haftada 3, en fazla 4 gün fitness salonuna gidebilirim. Bir yıldır düzenli olarak yüzüyüroum. Bir saatlik seanslarda 2-3 km civarı oluyor. Yeme konusunda dikkatliydim artık daha da dikkat ediyorum. Sorum 3 gün ya da 4 gün için omuz, göğüs, kol ve karın kaslarımın ince çizgiler halinde belirginleşmesini istiyorum. Hafif göbeğim var ama ince duruyorum. Fitness konusunda bilgim yok terimlere pek aşina değilim. Rica etsem analiz sonuçlarıma göre bireysel olarak yarımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Cok yagli degilsiniz duzgun beslenerek cardio ve agirlik calisarak rahatlikla istediginizi elde edebilirsiniz. Bu analizi nerede yaptirdiniz? ucret olarak ne odediniz acaba?

3. hackereac

hackereac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ oranı göründüğü gibi iste %13. Çok az sayılmaz.
    Kadıköy'de diyetisyenime yaptırdım.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Cok az sayilir :) profildeki fotomdaki yag oranim 12-13 sadece dagilimi orantili.Cardio - agirlik idmani ve beslenme ile rahat toparlarsiniz. Cok buyuk sorununuz yok.

5. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Sayın Brhmcr profil resminizi ve diğer resimlerinizi inceledim.Vücudunuzda yağ oranı söylediğiniz gibi 12 -13 gibi görünmüyor.Dağılım orantılı demişsiniz ama ben yine de vücudunuzda bu kadar yağ kütlesi göremedim.Benim yağ oranım yaklaşık 10 olmasına rağmen karın kasların sizinki kadar net görünmüyor.Elinizdeki değerler yanlış olabilir mi ?Kafam biraz karıştığı için sordum kusura bakmayın.Başarılar dilerim!!!

6. brhmcr

brhmcr Guest

mr_dblue birkac farkli olcum yapildi. Hem tarti yontemi hem el makinesi hem de MR tarzi bir makine ile ancak yanilma payi her zaman mumkun.

7. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    brhmcr kendine haksızlık ediyorsun biraz. :) Yağ oranın o fotoğrafta %9-%10 civarı bence. Şahsen kaliper ölçümüyle %12'ye düştüğümde sadece üst 2 pack görünmeye başlamıştı. Sizinki gibi belirgin olması için daha aşağılara düşmek gerek bence.

8. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Tanita güvenilirdir doğruya en yakın sonuçları veriyor genelde..

Sayfayı Paylaş