Anabolic steroids...!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mourge tarafından 31 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mourge

mourge Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık olarak 99 dan beri bu sporun içerisindeyim.Aynı süreden beride ilaçları hep araştırmışımdır,okumuşumdur.Fakat henüz hiç kullanmadım diyeceğim.Buna rağmen oldukça iyi ölçüler edinmiş olduğumu inkar edemem.Ama tabii profesyonel açıdan bakacak olursak eksiklerim ve midedeki yağları hiç sıfırlayamadığımı da inkar edemem.Uzunca ir süredir sporda yapamadım uzak kaldım(Aslında 1.5 senedir düzensiz ve kötü beslenme,sorunlar fln.).Aslında bunca sene içinde net 3 senedr çalıştığım.Şimdi yeniden İstanbuldaki yeni hayatımda başladım.Bunca aradan sonra dahi 100 kilonun üstünde bench,80 civarı körl yapabilmek ve kollarımın hala 43-44 ten aşağı düşmediğini görmek bana haz ve gaz verdi.İlk başladığımda 63 kiloydum ve kollarım ilk ayda 34 fln geliodu.(İyi çalıştığım dönemde dahi en iyi kilolarım 85 körl-115 bench-80 triceps 110lat-380leg press idi.BAcak ve triceps baya kuvvetszi kalmış.Ama açılıyorlar hızla.Eski ölçülerimi yakalamam yakın ve kolay gbi)Ama daha büyümeliyim ve hatta müsabaka...)Evet bence de artık hormon zamanı geldiği kanaatindeyim.Önümüzdeki aylarda sıkı bi definisyona gireceğm ama bundan önce bi yüklenmeliyim diye düşünüyorum.2000 yılında Avcılarda salon işletmiştim.Fakat şu an GOP tayım.Teorik olarak ilaç konuusnda iiyim fakat pratiğim yok ve hangi ilaç genetiğimi nasıl etkiler bilemiyorum.Öğrenme zamanı işte:).Biraz sizlerle dertleştikten sonra bişi danışmak istiyorum: EDIT..(Bu arada 178 boy şu an 100 kiloya yakınım.Eskiden definisyon yapıp 94 kiloda %12-13 gibi tahmini yağ oranına düşüyordum.Ama istediğim gibi yinede olamadı hiç.)

2. zafer1140

zafer1140 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tasarım uzmanı
    Yer:
    istanbul
    Forumu biraz daha araştırmalısın

Forumu biraz daha araştırırsan sorularına cvp bulabilirsin. Bu tarz bilgiler vermek yasak.
    Ama bazı türk ilaçları eczanelerde var sanıyorum.....

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Kuralları okumanı tavsiye ederim.

Konu Durumu: