Anabolic Halo

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Zipke tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Zipke

Zipke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar foruma yeni geldim ve çok merak ettiğim bir soruyu sormak istiyorum 1.5 yıllık spor geçmişim var düzenli olarak hiç ara vermeden. bundan önce bir sürü supl. kullanmdım ve anabolic haloda kullandım ozamanlar kaslarım hep şişkin duruyodu ve bittikten sonra eski haline döndüler şimdi yeni dizayn edilmiş olarak tekrar piyasaya sürdüler aranızda kullananlar varmı internetten hep ing. okudum ama anlamadım aranızda kullananlar varsa etkilerini sıkıntılarını artı ve eski yönlerini bizimle paylaşabilirmi gerçekten çok merak ediyorum ve şimdiden teşekkür ederim

17 yaşındayım 1.81 78 kiloyum kol ölçüm 40 cm ve damar formumda iyi denebilcek bir durumda sizce tekrar kullanmamın bir sakıncası varmı ?

2. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    diez ve shownodese bunu beğendi.
  3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    arkadaşlar; bodybuilding forumlarında bu ürünü ''universal torrent'' ile mukayese etmişler, ve torrenti birçok kişi gerek fiyat gerek performans olara üstün bulmuş , yanlız benim gördüğüm kadarıyla (emin olmamakla beraber) torrent sanki creatin tabanlı bir ürün, fakat post workout olarak anabolic halo ile mukayese etmişler, sizlerin bu konudaki görüşleri nelerdir?

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Despo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş