anabolıc

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve musty2 tarafından 15 Ocak 2005 başlatılmıştır.

1. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    herkese merhaba benım bı sorum olacaktı gercı herkes kesın bırsey soyleyemez ama ben asagı yukarı herkesın fıkrını almak ıstıyorum elımde 100luk boldenon ama 50lısını kullanıcam,10adet deca durobolın decalar yunan yanı mavı etıketlı orjı mı sahtemı dıye forumda varya ıste mavı olanından,3adet cypıonat sanırım 250lık,prıpıonat buda tahmını 50lık yada 100luk olmalı gercı elımde hepsı mevcutta ml.lerı tam aklımda deıl,unıversal 3001 amıno 160adet,bcaa ultımate 60adet,twınlab amıno 300ad,weıder mega mass 4000 2kg. kadar,gh max unıversal 180adet bunların hepsını gelısı guzel deıl programlı sekılde kullanıcam yaklasık 6haftalık bır kur olacak bu kımse kesın bırsey soyleyemez ama asagı yukarı kac kılo alırım ve kur bıttıkten sonra ıyı beslenmeyle kac kılosuna hakım olabılırım herkesın ılgısıne sımdıden tesekkurler

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    :D :D :D sen bunlarin nasil almak istiyorsun ve neden bu kadar cesit ilaclari bir kürde aliyorsun ?

3. Guest

Guest Guest

bu kadar ilaci nerden buldun degisik degisik. Bence elindekileri baska yere vermeye calis ve kendine Propionat yada cypionat ayir. Boldenon etkisini görmen icin 200-300 mg alman gerekir zaten. Ayni sekliyle deca da öyledir. Kendine fazla masraf acma. Bulabilirsen daha propionat almani tavsiye ederim.
    Kur plani elindekilerle cok karisik olur ve düzgün bir planda yazmis olsak biraz degeri kacmis bir plan olacagindan tavsiye edilcek gibi degildir.

4. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    despoya katılıyorum :)

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.585
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tanıdıklar aracılıgı ıle elıme bır sey gectı ama ne ıse yarar veya sahtemıdır buılmıyorum.uzerınde anavar yazıyor.10 mg.
    ne ıse yarar bu meret. :?:

6. Guest

Guest Guest

anavar 10mg mi? benim bildigim anavar 10mg üretmiyordu.

Anavar icinde oxandrolon maddesini ihtiva eder. Hacim icin sadece 1-2 kilo kazandirabilir. Daha cok bayanlar kuvvet sporlarinda kullaniyorlar. Erkekler de kilosu düsük olanalr kuvvet sporlarinda kullaniyorlar. Bu maddenin kuvvet artirici özelligi vardir.
    34 degisik steroidler arasinda en az yan etkiye sahip steroid dir ayni zamanda.

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.585
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ozaman ya sahte yada tarıhı gecmıs.

8. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    yalnız soyle bısey var ben yarısmaya falan gırmıcem bu elımdekılerın bır faydasını goremem mı decalar fotodakılerın aynısı 2ml. ve toplam 10 ampul ve daha oncedende hıc boldenon kullanmadım 100lugun 50lısını 5seferde vurulcam toplam 1.5 ayda daha oncedende yazdıklarımla beraber kullandıgımda neden fayda goremıyom anlayamadım ve bu kadar cok cesıt olunca bırbırlerının etkısını mı azaltıyolar anabolıc olarak deca boldenon cypıonat ve prıpıonat var dıgerlerın hepsı dogal yanı 100de 100 anabolıc degıl dedıgım gıbı fayda gormıceksem ozama kendımı bu kadarda uzmenın bı anlamı yok kur mur yapmayım ozaman

9. Guest

Guest Guest

kardes eger hakikaten bir steroid kuru yapmak istiyorsan o zaman dogru yap. Madem vücuduna steroid almak istiyorsun o zaman 4-5 ayri steroidi birlestiripde karmasik bir sistemle kur yapma. Bunun faydasi olmaz demiyorum ama yapacagin kur cok kisa süreli olur ve etkisi düzgün olmaz vede düzgün sistemde yapmadigin icin vücut allak bullak olur.

Elindekileri cikarmaya bak ve kendine sadece bir steroid al. Mesela bütün steroidleri cikar ve testoPropionat maddesi kalsin. Üstüne daha propionat satin al. Ve bununla kurunu yap.

her iki günde bir 50mg propiinat yeterlidir.(10 hafta)

10. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    yaa pekı moderator arkadasların fıkırlerı nedır bos bı zamanlarında fıkırlerını dıle getırırlerse cok sevınırım benım yapmayı dusundugum kur hakkındakı yorumlarını tabıkııı

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.916
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu konuda bilgi birikimi gerekir panzehirin bilgisi benden çoktur o yüzden yorum yapmam dogru olmaz onu dinlemeni tavsiye ederim.bende bilgilerimi ondan alıyorum

12. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    panzehir sana bır sey sormak ıstıyorum dostum bu 50lık prıpıonatların seklı semalı hakkında bır bılgın var mı yanı sıse nasıldır ne renktır falan dıye yanı hıc orjı prıpıoant gordun mu bahsedermısın

13. Guest

Guest Guest

testosteron propionat maddesi bir cok ülkede üretiliyor. Onun icin hangisini sana anlatayimki?

Yalniz piyasada ünlü olan ve cok satilan propionatlardan bahsedebilirim.

1. Testosteron Propionat50mg (firma EIFELFANGO) almanya
    bu ampüller degisik versiyonda üretiliyor. ampül beyaz olup icinde madde görünüyor ve üzerinde aynen yukarda yazdigim yazilar yer aliyor. Ampülün üstü kagit kapla kapanmis. Piyasada sahtesi yoktur.
    1 ampül 50mg(1ml) fiyati piyasada tanesi 2-3 euro dan satiliyor.

2. Virormone 100mg (firma Ferring) Ingiltere
    bu ampüller 2ml seklinde satiliyor ve renksuiz sekilleri olup ampülün üzerine yaziyla baski yapilmistir. Kagit yada baska sekilde kapli degildir. Ampulun kirilacagi ucunda yesil ve kirmizi sekilde ampülünetrafinda cizgi vardir. Piyasa fiyati 4-6 euro arasinda degisiyor.

3. Testosteron 50mg (firma Sopharma) Bulgaristan
    bu ampüller kahve rengin dedir. Ampülün kirilma noktasinda beyaz bir nokta vardir. ampülün üzerinde yesil ile basilmis yazi vardir. baskidir.
    Eczaneden genelde paket halinde aliniyor. bir paketinde 50 tane ampül vardir. karaborsada ampülün tanesi 2-3 euro dur.
    1 ampül 50mg(1ml)

4. Testabol Propionate (firma British Dragon) Tayland
    bu ampül 10ml seklinde satiliyor ve 1ml 100mg propionat ihtiva ediyor. Ampül renksiz bir sisede ve üstünde beyaz kagitla kapli etiket duruyor. Ampülün kapagi mavidir. Piyasada su an sahtesi yoktur bulunmamistir.
    Piyasada fiyati 35-50 euro arasinda satilmaktadir.

5. Testolent 100mg (firma Sicomed) Romanya
    Bu madde icinde fenilpropionat ihtiva ediyor. bu yüzden normal propionat maddesine göre bir gün daha uzun süresi. Her 3 günde bir injecte etmek mümkündür. icindeki alkol yüzünden sporcular bu maddeden cok agri cekmislerdir. Fiyati ucuzdur ama kullanimi azalmistir. 1 ampül 100mg(1ml) fiyati 3-4 euro civarinda. Yalniz ampül renksizdir ve üzerindeki baski damga gibi yaziyla bastirilmistir ve parmak ile ovuldugu vakit yazilar kaybolmaktadir. Ampül sahteye benziyor ama sahte degildir.

14. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    panzehır bu kahverengı sısedekılerın sahtesı olabılırmı benım arkadasda varda 2adet prıpıonat ve 2adet deca vuruldu decalar yunan adamda tık yok yanı kılo almayı bırak guc artısı dahı yokmus sanırım aralıklarda 10 gun ıcınde vuruldu bunları etkısı kısa zamanda gosterırmı yoksa daha beklemek mı lazım cocuk etkı goremedıgı ıcın sımdılık ara verdı kure sahte olma ıhtımalı varmıdır sence bırde boldenon bendekı mavı kapak ama 100luk dedıgım gıbı nettede nerde baksam hep 200luk yesıl kapak var bunun sahte olma ıhtımalı varmı sence

15. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    panzehır bısey daha sormak ıstıyom kusura bakma senınde kafanı sısırıyırum ama bu deca ların ustunde metal var 2 tane kulakcık gıbı bırsey var bunları parmagının ucuyla asagı yukarı yapabılıyorsun yanı bunlar sabıt olacak hıc oynamıcak dıye bırsey varmı hıc boyle bırsey duymadım ama nette bırkac yerde dedıgım kulakcıkların ya 2sı yapısık gıbı gozukuyo yada tek tarafı yapısık gozukuyo bırde boyle bır tarafı sankı daha belırgın bı acıklık var gıbı sen ne dıyorsun

16. Guest

Guest Guest

musty;

1. Decalarin etkisini görmen icin 4-5 haftayi gecmesi sarttir. ÜStelik decalarin faydasi vücuda alinan proteinle ilgilidir. ne kadar cok alirsan o kadar kaslarin hacmi belirginlesir.

2. sahte propionat(bulgar) su ana kadar duyulmadi. Yoktur demiyorum sadece duyulmadi. Buraya avrupaya gelen bulgar propionatlari kullananlardan hic sikayette gelmedi. Belli basta analizlerde olmadigi icin bir sey diyemiyorum.

3. Boldenonun sahte cikma ihtimali büyüktür. cogunlukla meksikadan sahteler gelebiliyor. Ganabol markasi adi altinda sahte üretiyorlar.

4. yunan decasindan iki cesit var. Birisi organon firmasina ait üretim digeride norma firmasina ait üretim.
    Norma firmasiin ampülü kapagi alüminyum metaldir ve mavi etikette ampülün üzerinde 2ml nandrolone decanoate diye yazi vardir. Bu madde analizler sonucu icinde düsük dozda nandrolon oldugu görülmüstür yani cogunlukla sahte cikiyor.
    Diger deca ise ayni sekilde 2ml ve 200mg olup organon firmasi tarafindan üretiliyor ve kapagi saridir. 2002 yillarinda bu decadan cok sahteler görülüyordu. bu son 2004 myilinda yapilan analizde organon firmasinin iyi ciktigi gözlemlenmistir ama yinede kesin bir güvencesi yoktur.

17. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    panzehır benım bu prıpıonatlar ıcıme sınmedı USA malı dura-test cypıonatla degıstırmeyı dusunuyorum boyle kırmızı kutulu falan kesın orjı,yanı bence orjı gıbı duruyo yalnız decalar forumdakının aynısı ne baskıda bı falso var,ne de sısede hıc bı problem yok gozle gorulur herseyıyle dıs gorunusu orjı pekı ıcerıgının orjı olup olmadıgını nasıl anlıcaz tamam bıraz kıllattım ama yanı boyle bı olanak varmı.BOLDENON ıse BRITISH DRAGON boyle parlak yanarlı donerlı etıketı falan var etıket hatta sag sol yapınca renk degıstırır gıbı oluyo buraya kadar tamam ama bendekı 100luk ıste daha hıc bı net uzerınden satıs yapan bı yerde 100luk boldenon gormedım hep 200luk yesıl kapak hanı 100lugun ımalatı falan mı durdu yoksa hıc boyle bırsey yokmu son kullanma tarıhı 2005 11. ay durmus olsa ıcıme sınecek serı sonu bızı buldu ama orjı dıcem vurulcam unutmadan benım boldenonda mavı kapak sence napayım

18. Guest

Guest Guest

yalniz propionat ile cypionat farkli seyler. ikiside testo ama etkileri farklidir. cypionat fazla su depolar. Propionat az su depolar ve her 2 günde bir injekte edilmelidir. cypionat ise haftada bir kere yeterlidir ve hacim icin daha cok kullanilir.

Boldenon british dragon firmasina ait olan bu madde gayet iyidir sahtesi yoktur. Piyasada tutulmaktadir. yalniz sende 100 lük biraz banada tuhaf geldi. Bu mallari sana kim satiyor. güvenilir ellerden almalisin. Analiz ettirmek gerekir. Ama piyasada cok yoksa analize gerek yoktur. süpheli olanlardan uzak durmak gerekir. kac tane boldenon var elinde?

üstelik boldenon genis hacim kazandirmaz. bunuda belirtmis olayim.

19. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    panzehır ,cypıonat dusunuyorum yada enantat dıye aklımdan gecıyor ben bunları bır arkadasımın tavsıyesı uzerıne bır salondan alıyorum ve bu adam bu ılaclarla yarısmacı hazırlıyor bızzat oradakı cocuklarıda gordum,konustum bırkacını da tanıyorum hepsı ok verdı unutmadan sence prıpıonatların yerıne enentat mı yoksa cypıonat mı alayım bırde elımde sadece 1 adet 100luk boldenon var boldenon genıs hacım kazandırmaz demıssın pekı daha cok neye yarar boldenon hanı ben testolarla ve decayla karısık bır kurde boldenonun patlama yapar dıye duydum ama sen nedersın

20. Guest

Guest Guest

o zaman sadece testosteronEnantat maddesini al derim. Bunun yaninda boldenon alabilirsin yalniz boldenon 300mg olmali. 100mg haftalik fazla bir etki saglamaz hatta hic etki saglamaz.

16 hafta boyunca testoenantat alman kafidir.

Boldenon maddesinin özelligi decaya göre farklidir. Boldenon cok ilginc bir maddedir. Vücuda su depolamaz ve sadece kas kazandirir. Anabol gücü decala kiyaslaniyor. Yalniz deca suda depoluyor ve vücutta öströjenden ziyade progesterion hormonuna dönüsüypor ki buda yumurtaliklara zararin yani sira vücuda su depolamasini saglatiyor.
    Boldenon maddesi kullanan sahislarin diet yapmalari durumunda yada kur esnasinda daha cok protein alamalri durumunda vücutcularin sert bir kas yapisi insa ettiklerini görürsünüz.
    Genelde cok hacim yapmak ddegilde definasyonlu kas insa etmek isteyenler boldenon maddesini trenbolon testo prop yada winstrol ile kombine ederek kurlarini düzenliyorlar.

Sayfayı Paylaş