aminositleri hap şeklinde mi kullanıyorsunuz yoksa toz mu ?(karbonhidrat için)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yıkılmaz24 tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yıkılmaz24

yıkılmaz24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle bu konuyu forumda aradım ama bulamadım. Eğer var ise şimdiden affola. Bodyde 2.ayım bitti. Aminoasit kullanmaya başladım. Salondaki görevli bana kilo almam için hem aminoasit hemde protein tozu önerdi. 172 cm 62 kg yaş 20. Ben ikisini aynı anda kullanmak istemedim şimdilik. Karbonhidrat için ya hap dedi yada toz şeklinde al dedi. Hap şeklinde spordan önce ve sonra 2 şer adet yutuyorum. Maliyet açısından ucuz geldi. Tanesi 50 kuruş. Ama toz şeklinde 5,50 liraya yapıyor kendisi orda. Kafam karıştı. Hapı kullanıyorum şuan ama hapı yutarmıyım bilmiyorum :)) Tavsiyeleriniz nelerdir sizlerin ? Umarım anlatabilmişimdir kendimi.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş