Aminoasit mi yoksa beef mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve clery tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. clery

clery Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ben daha önceden aminoasit kullandım nitrofull'un kilo problemim ve hacim problemim vardı. Daha önceleri amino kullanmadan gittiğim zamanlar pek bi fayda görmedim. Aminoasit'i kullanmaya başladıkdan sonra 1.5ayda eskiye göre baya bi ölçülerim arttı. Kollarımla ilgili çok büyük problemim vardı. 27cm'den 32e çıktı kollarım ve baya parçalı şekilde oldular benden daha kalın kollara sahip arkadaşlarınkinden daha göze batar hale geldiler. Sporu 1ay hafifleterek yaptım şuanda ara verdim yaklaşık 2.5haftadır gidemiyorum. Tekrar başlıyıcam sizce yine Nitrofull Amino5100 mü alayım yoksa Universal Beef Amino'mu alayım karar veremedim. Açıkcası beef aminonun tam olarak ney olduğunu bilmediğim için sormak istedim. Yardım ederseniz çok makbule geçer.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Beef amino ürünü kullanıyorum, sığır etinden elde edilmiş bir aminoasit, nitrofullle karşılaştırma bile yapılmamalı, Universal ürünleri üst kalite ürünlerdir. Beef amino hedef olarak beslenme programalrında kırmızı et az veya bulunmayan sporcuların açığın kapatmak adına üretilen bir ürün. Şahsi fikrim güzel ve mentıklı bir ürün olduğu.Amino asit değerleri yerinde.Tavsiye ederim.

3. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Ben şuan multipowerin whey aminosunu kullanıyorum. amino-asit yelpazesi çok geniş. Tavsiye ederim. Bunu reklam olarak algılama sadece ürün çok hakkındaki memnuniyetimi yayıyorum. 90 liraya bulabilirsin. :)

4. clery

clery Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    hayır reklam olarak algılamıyorum öneri için teşekkürler :).
    Universal'ın ürünlerinin üst düzey oldugunu biliyorum fakat aklımda şöyle bir soru kaldı. Aminoasit ile Aminobeef aynı tür ürünler mi? Ben aminoasit kullandığım zaman antreman önce 4 antreman sonra 4 alırdım. Beef'de durum nedir besin takviyesi olarak mı kullanılıyor sadece gainer misali? Yoksa aminoasit'in yerini tutabilecek bir ürün mü?

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    nitrofull e sakın yaklaşma derim.beef amino alacagına ögünlerine et koy bence.antrenmandan önce güzel bir bcaa-amino profili olan bir ürün alsan daha iyi olur

6. clery

clery Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Nitrofull denildiği zaman herkes öyle diyor fakat neden anlamıyorum şahsen bende alırken ön yargıyla almıştım fakat açıkcası faydasını fazlasıyla gördüm. Önerebileceğin bir ürün varmı?

7. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    ilginç nitrofull dan verim alan nadir sporculardar birisin clery nitrofull 4500 gr protein 60 80 arası fiyatı var piyasada ama whey protein kg başına düşen hammadde fiyatı 10 20 dolar arası peki bunun aroması var paketlemesi var bu nitrofull hiç kar etmiyormu zararınamı satıyor zaten diger ürünleride berbat (BENCE NİTROFULL ÜRÜNLERİNDEN UZAK DURUN)

8. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    gaspari bcaa 6000-bsn aminox-muscletech amino fx favori listem bu benim. amino fx içerisinde 13.gr bcaa+arginine taurine gibi enerji ve pump maddeleri de var fakat 20 ölçek
    diğerleri 30 fakat 10 gr bcaa var

Sayfayı Paylaş