Aminoasit almak istiyorum önerileriniz..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve StaticX tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba arkadaslar.Gaspari myfusion protein tozu kullaniyorum.Aminoasitte almak istiyorum nasil bir kombin önerirsini?

birde,hediye olarak BSN NO Xplode performans arttirici geldi bana sizce kullanmali miyim? Supplementler.com da onerilen urunler arasinda da gorunce kullanmak istedim.

Tesekkurlerweightlifter

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Yeni baslayanlar

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. bahattinreyiz

bahattinreyiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    hap olarak universal amino 3001 toz olarak muscletech nitro amino fx öneririm.
    toz almak emilim hızı açısından daha avantajlıdır. Fakat amino fx de C vitamini çok fazla, benim gibi böbrek rahatsızlığın varsa önermem taş yapıyor, öyle bir problemin yoksa 3-4 kutuya kadar rahtlıkla kullanabilirsin.

kullanım şekli olarak;
    ant. 15 dk önce amino ant. hemen sonra whey veya
    ant. 15 dk önce amino ant. hemen sonra amino 30 dk sonra whey şeklinde önerebilirim.

4. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Çok teşekkür ederim yorumun için.böbreklerimde herhangi bir sorun yok,peki sorun çıkartır bir zararı olur mu amino fx?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:31 ----------

. up.

. up.

5. bahattinreyiz

bahattinreyiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben amino fx'ten bir kutu kullandım. Gerçekten çok başarılı bir ürün. Bırakma sebebim doktorumun tafsiyesi. Böbreklerim taş yapmaya müsait olduğu için, gün içinde tükettiğim bütün gıda maddelerinde Kalsiyum, C vitamini gibi aşırı kullanımında taş yapan maddeleri alırken dikkat ediyorum.

Taş yada kum dökme gibi bir rahatsızlığın yoksa, günde 3-4 litre su alırsan zararı olmaz.

6. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Anladım kardeşim teşekkürler.

Universal Nutrition 2700ü önerdiler başlangıç olarak iyiymiş,ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Aralık 2012
  7. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Yanlışım varsa düzeltin; protein tozu ve kreatine göre amino asit hapların böbrek taşı oluşturma ihtimali çok yüksek diye biliyorum.

8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Sana gelen ürün Nox antrenmandan 30 dakika kadar önce alırsan performansın için yardımcı olur. Amino olarak şahsi tavsiyem.
    1-Bsn amino x
    2-Scivation xtend
    3-Universal atomic7
    4-Dymatize liquid süper amino sıralamam bu şekilde olurdu.

İhtiyacına göre sabah kahvaltıdan önce ve antrenman sonrasında protein antrenman öncesinde NOX antrenman sonrası proteinden 1 saat sonra amino şeklinde kullanabilirsin. Kullanım şekli değişe bilir ben örnek olsun diye belirttim bunu.

Saygılarımla...

9. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    çok teşekkürler öncelikle.Aslında konstrasyonum,enerjim yüksektir idmanlarda eğer fiziki güç anlamında ciddi oranda etkiliyor ise noxu kullanıyım.amino x toz sanırım? ben uzun süredir takip edemiyordum şimdi yeniden başlayınca,BSNyi yeni duydum yani.önerilen kaliteli bir marka mıdır piyasadaki yeri nedir?

10. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Şimdi bu ilk 3 tanesi toz dymatize ise sıvı amino ben tablet sevmediğim için hiç deneme sansım olmadı. Bsn nasıl bir ürün derseniz sanırım 5. veya 6. kutuya geldim ben her seferinde başka ürün deneyim diyorum ama satın al butonunda elim hep Bsn Amino X'e gidiyor.

Tavsiye ederim cidden iyi bir ürün.Ben fruit punch - green apple - watermelon aromalarını denedim en beğendiğim green apple oldu çok güzel bir tadı var.

11. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    anladım.tad veya toz-tablet olması benim için önemli değil kaliteli ürün olması yeterli.teşekkür ederim yardımların için :)

12. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Sorun değil zaten öncelik kalitede bu ürünler gruplarının en sağlam ürünleridir.

Saygılarımla...

13. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Gaspari aminomax 8000 kullanıyorum, ikinci kutum bitmek üzere gelişime etkisinden memnunum ama içinde ne varsa bana gaz yapıyor.

14. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    bende onu düşünmüştüm aslında gaspari whey kullanıyorum bari gaspari aminomax alıyım diye :p

Sayfayı Paylaş