Aminoasit önerileriniz..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Taha Cetiner tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Taha Cetiner

Taha Cetiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle konuma ilgi duyup yazdiklarimi okudugunuz için teşekkür ederim. Konu baslıgından da anlayabileceginiz üzere aminoasit almayı düşünüyor, fakat hangisi daha yararlı olur, hangisinin içerigi daha zengindir, hangisi daha verimlidir bilemiyorum.. Iste tamda burada sizlere; deneyim ve tecrübelerinizi benimle paylasmak, almam gereken aminoasit hakkında önerilerde bulunmak düşüyor. :D Kullanmıs oldugunuz aminoasitlerin hangisinden daha çok verim aldıgınızı veya hangisinden daha cok verim alabilecegimi düşünüyorsanız; https://www.supplementler.com/shop/Aminoasitler/ adresindeki aminoasitlerden birine ait link'i bu konu baslıgı altına yazmanız ve hangi özelliğininden dolayı bu urunu tercih ettiginizi söylemeniz benim için yeterli olacaktır. Teşekkür ederim :)

Not: Biotech-Nutrition-Mega-Gainer-3100-4-5-kg kullanıyorum gerekli karbonhidratı saglıyorum ancak protein kısmında biraz sıkıntı var sanırım bunu göz onunde bulundurarak önerilerinizi yaparsanız sevinirim.

Simdilik kendi tercihlerime göre;

Biotech-Amino-2300

Hardline-Amino-9000-650-Tb

Weider-Amino-2200-2700-Mg-325-Tablet

aminoasitlerini iyi buluyorum.. Sizlerde iyi buldugunuz ya da iyi oldugunu düşündüğünüz ürünleri bu konu baslıgı altında önerirseniz cok iyi olur...

2. usd61

usd61 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    sana söyle yardımcı olmak isterim,

amino asit seçimin belirli özellikleri belirlemenle başlasın bunlar sırasıyla.

1. hangi kalitede proteinden üretilmiş. yani hammadde kalitesi ne ve hızlımı yavaş karışımlımı
    2. 100 grmındaki esansiyel amino ve arginin değerlerinin karşılaştırması.( özellikle diğerlerine kıyasla lösin değerinin diğerlerine göre 100 grmındaki fazlalığı)
    3. son olarakta, yurtdışı suplement sitelerindeki satış fiyatları karşılaştırması. bu fiyatları baz alarak türkiye satıcılarından seçimi.(tüm suplementler için, aşağı yukarı bu mantıkla hareket etmek gerekir)
    olay bundan ibaret.

benim beğendiğim aminolar ise, prolab 2000, ultimate 2000(piyasada yok gibi), weider 2200, içerik olarak beğendiğim aminolar. antreman öncesi bcaa olarakta bende yeri ayrı olan ultimate aminobolic, en favori suplementimdir. tabi dediğim mantıkla seçimini sen yapabilirsin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:09 ----------

haa şunuda demeden geçemiyeceğim, amino asitin kullanım amacınıda belirtmek isterim.
    genel olarak, güünlük kaliteli protein alımın yüksek ise amino kullanımı tavsiye ederbilirim, yüksek protein alımlarında vücut daha fazla proteini kullanma yetisine sahip olmayacağından, dışarıdan ek olarak alınan amino karaciğere uğramadan direk ihtiyacı olan yere gidecektir. şayet gelişim döneminde isen elbette amino sabah, antreman oncesı, sonrası, yemeklerle birlikte belirli olculerde kullanabılırsın.
    ama sunuda unutmamak lazım,
    örnğin; antrmn oncesı bir öğününde 24 gr protein tozu alıyosan buna kıyasla 24gr amino asit almak birbirine eşdeğer şeyler değil. bunuda belirtmek isterim.

Taha Cetiner bunu beğendi.
  3. Taha Cetiner

Taha Cetiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. AhmetArda

AhmetArda Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Ben Şuan amino 9000 kullanıyorum . Açıkçası Paranı Daha Kaliteli ve Daha Kaliteli Firmaların Yaptığı Ürünlere Yönelt .

Yaklaşık 10 servislik daha Amıno Asitim Kaldı . Bu Bitince Yurt Dışından Sipariş Verdim TWİNLAB Amino Fuel Tablet Alacam . Kullanan Arkadaşlarım Sağlam bi Güç Artışı Olduğu Söylüyorlar .

Tabi Yanında Protein Takviyesi Şart

5. Taha Cetiner

Taha Cetiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanıyor oldugun amino 9000, Hardline Nutrition Amino 9000 ise gercekten pek iyi bir ürün değil.. :)

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  7. Taha Cetiner

Taha Cetiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Verimli sekilde kullanım hakkında bilgi verebilirmisin yani sabah su kadar kullan idmandan sonra su kadar gibi..

Yas : 18
    Boy : 1.84
    Kilo : 70

Sayfayı Paylaş