amino+whey vs isolate whey

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ibr_ tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ibr_

ibr_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,
    Öncelikle foruma epey bakındım, net bir cevap bulamadım.Eğer göremediğim bir başlık varsa, yönlendirebilirseniz iyi olur.
    Ben yaklaşık 1 -1.5 sene vg yaptım ve yaklaşık 4 ay önce bırakmak durumunda kaldım.yaptığım dönemde de maalesef hiç düzenli olarak yapamadım( bazen haftada 2 bazen 3 gün çalıştım ama genellikle haftada 3 günü tutturmaya çalıştım). Bu süreçte yaklaşık son 4-5 ayda hardline %100 whey kullandım. Verdiğim aradan sonra tekrar daha disiplinli(haftada 4 antrenman olacak şekilde) olarak yeniden başlamayı düşünüyorum.Beslenme dışında ek besin olarak amino+whey ya da isolate whey arasında kalmış bulunuyorum. Bazı arkadaşlar isolate whey'in aminodan hemen hemen hiç farkı olmadığını söylüyor. ama bende yine de terazi amino+whey'den yana.bunu da idmandan 30 dk önce 1ser.amino-idmandan hemen sonra 1 serv. amino-idmandan 1 saat sonra 1 serv.whey ve sabahları kalkınca 1 ser. whey olarak kullanmayı düşünüyorum.bu konudaki öneri ve eleştirileriniz nedir acaba?
    not: amacım belli bir hacme kadar kütle kazanmak fakat aynı zamanda da antrenmanlarımı kardiyo ile destekleyip(haftada 1-2 kez) mümkün olduğunca yağsız kalmak.
    not2: Hardline'ın ürünlerinde amino2000-3000-9000 ya da amino full gibi ürünler var(diğer markalarda da vardır muhtemelen).Bunların birbirlerine göre artı- eksileri nelerdir.ya da kullanım amaçları nelerdir.bilgisi olanlardan yorumları bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ucuz amino istersen 9000 iyi bir ürün klasik bir amino :)

whey ise eğer izole alcaksan benim önerin bipro olur :)

whey+amino yapcaksanda bence : nıtrotech al (almısken ıyısını al zaten az fark var ) + amıno 9000 (3000ve 2000 de ıyıdır full adlısı ıse baya kompleks kafeın falan var )

ibr_ bunu beğendi.
  3. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben antrenmandan önce ve sonra amino alıyorum yatmadan önce ve sabah kahvaltısıyla whey alıyorum (kazein içeriyo protein tozum) ve protein tozunun içine 2 şer tanede yumurta kırıyorum . ben bu şekilde yapıyorum.

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yumurtaya gerek yok cig yumurta cok sagliksiz

Sayfayı Paylaş