Amino tavsiyesi acil

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve theblackside tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. theblackside

theblackside Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.aranıza yeni katıldım.foruma göz attım öğrenmem gereken çok şey var daha:)

arkadaşlar ben yaklaşık 1.5 aydır body yapıyorum.ilk 1 ay haftada 6 gün çalıştım.şimdi 3 ve 4 gün olarak çalışıyorum.spor salonundaki hocam bana aminoasit almamı önerdi.bende size o konuda danışmak istedim.hocam multipower amino whey 2200 ü önerdi.300 tablet 135 liraydı salonda.araştırdığım kadarıyla iyi bir ürün ama sizinde tavsiyelerini almak istiyorum.

sizce hangi ürünü tercih etmeliyim.universal larıda baktım ama karar veremedim.birde nereden ucuza alabileceğimi söylerseniz sevinirim.salondan almak istemiyorum malum tuzlu oluyor biraz:).ebayda baktım ama multipower ı bulamadım:confused:

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş