Amino tüketimi + Protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mel tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mel

mel Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, 2 gün önce Optimum Amino 2222 aldım ve hapların devasa boyutlarda olduğunu farkettim ve forumda yaptığım küçük bir araştırma sonucu ebat konusunda benim gibi düşünenlerin olduğunu gördüm. Tavsiyeleri ise hapları önce biraz çiğnemek, fakat tadı gerçekten çok kötü.

Merak ettiğim mesele ise (idmandan önce ve sonra) bu haplardan 3 tanesini blender'da bir güzel çekip toz haline getirdikten sonra 1 ölçek protein ile birlikle (muscletech nitro-tech) hepsini sütün içine döküp idmandan 45dk-1s önce ve sonra tüketsem bu yaptığım ne kadar mantıklı olur ? Teşekkür Ederim.

Son düzenleme: 20 Eylül 2010
  2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    amino 2000 liklere büyük diyorsan birde 3000 liklere bak xD
    yaptığım yanlış olur çünkü spordan önce tükettiğin protein tozu vs. suyla tüketmelisin sütün sindirimi uzun sürüyor karnın aç girmelisin sonuçta spor salonuna ve blendırdan geçirmeni tavsiye etmem ben seneler önce geçirmiştim ultimate amino 2000 i suyun içinde blendırdan geçirmiştim su bembeyaz oldu ve içinde ufak sert parçalar halinde amino kırıntıları vardı ve bardağın dibine çöktü o yüzden direk salla boğazından gitsin fanteziye gerek yok bence xD

3. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Twinlab Vardı bende Amino - TwinlaB aMİNO Fuel 1000 -- bende denedim aynı şeyi .. Blenderden geçirip whey ile karıştırdım . Whey ne yazık kı topaklandı . Şuan 2 ye kırıp yutuyorum. Tavsiyemdir ;)

Sayfayı Paylaş