amino-protein kombinasyonu??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve [FaDetoBLaCK] tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. [FaDetoBLaCK]

[FaDetoBLaCK] Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaşlar öncelikle 2sinin kombine edildiği bir topic bulamadım onun için buraya açmak zorunda kaldım...şu anda benim weider whey protein ile amino asit var hard lineın...salondaki hocama (kendisi 2002 tr şampiyonu) bunları nasıl kullanacağımızı sorduğumda bana dediği şey antrenmandan hemen sonra 50 gr protein tozu ve 5 amino yatarken de 5 amino daha...yani antrenman öncesi hiçbirşey yok...kafam karıştı bu konu hakkında...nasıl yapcam yardımcı olursanız sevinirim(body building de 4. ayım)...bench_O

2. TT

TT Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sahsi fikrim protein tozunu ve aminolari sabah,öğlen,aksam olmak uzere 3 öğüne bölebilirsen daha yararlı olur.
    özelliklede aminoları sabah:3 öğlen:4 aksam:3 şeklinde alırsan daha iyi olabileceği kanısındayıım
    iyi çalışmalar...

3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    benim şahsi fikrimde yatmadan önce aldığın aminoları antremandan önce alman,antreman tempon arttıkçada protein tozunda miktarı arttırman(ancak 1 seferde aldığın miktarı yani 50gr ı aş demiyorum,zaman geçtikçe antremandan 45dk-1saat öncede almaya başla)

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    yatmadan önce amino yerine whey tercih etmen daha uygun olacaktır.
    Aminoları ise sadece antreman sonrası alabilrsin. Ayrıca sabah kalkınca alman da uygun olur. Sabah almayacaksan ise antreman öncesi.
    Bu arada aldığın whey izole mi yoksa konsantre mi?

5. [FaDetoBLaCK]

[FaDetoBLaCK] Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla izole ne konsantre ne bilmiyorum ama kutunun üzerinde ultra filtrated pure ion exchanged protein plus l glutamine contains whey protein peptides yazıyor weider whey bio essential 1.6 kg olanı...şimdi ben kime uycam herkes başka bişi diyor kafam karıştı bi yardımcı olsanız arkadaşlar

6. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Sabah-antreman öncesi ve yatmadan önce Protein tozu,ara öğünlerde ve antreman sonrası ise şekerli içecek ile amino asit kullanımı uygun olmaktadır.

7. [FaDetoBLaCK]

[FaDetoBLaCK] Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim şöyle bir kombinasyon uygulamaya karar verdim...antrenmandan 30 dakika önce 4 amino antrenmandan 30 dakika sonra weider whey ve 4 amino daha..umarım yararlı olur...(bu arada wheyi 2 kere alamıyorum midem bir tuhaf oluyor onun için sadece antrenman sonrası alıyorum)

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    aminoyu hemen al antreman sonrası. Wheyi de arkasından alırsın.

Sayfayı Paylaş