Amino asit !!!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hector91 tarafından 4 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hector91

hector91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar şimdi ben supplement kombine yapmayı düşünüyorum. Weider premium whey ve weider pure creantin almayı kesinleştirdim ama weider 2200 amino asit konusunda karasız kaldım bazıları diyor amino asitler tarihe karısıyor falan sizce amino asit almalımıyım yani diğer iki supplement kadar gereklimi yoksa onun yerine daha çok işime yarayacak supplement hangisi olabilir yardım ederseniz çok sevinirim.

2. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, benimde wheyim var. hacimlenmek için iyice ek olarak kreatin+ amino asit düşünüyordum. Fakat amino asit yerine bir kutu daha whey alma kararsızlıgında kaldım. Protein tozunun içinde yeteri kadar amino asit var sanırım. Bu konuda bende kararsızım yorumlarınızı bekliyorum.

3. hector91

hector91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Evet arkadaşlar bilen biri yokmu ?

4. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Amino asit tarihe karismaz ama bence amino asit yerine bcaa+glutamin alinabilir..

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    jackal dogruyu söylemiş ben bsn aminox öneriyorum arada kalan arkadaşlara.içerisinde hem aminoasit hem bcaa var :) ben onu kullanıyorum. ha hesaplıbir şey isterseniz ucuza bulursanız iki kutu six star bcaa alın derim 40 antrenman götürür. bsn 30 antrenman gidiyor

6. hector91

hector91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yani Bcaa daha iyidir diyorsunuz

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yeni model araba ile eski model araba gibi burda fark.şimdi atıyorum bir weider amino alırsın eski mercedes ler gibi saglamdır(ama çok yakar :) ) ya da bizim burda forumda arkadaşların sevdigi bir marka var ama ben ismini vermeyeyim çok iyi bir marka degil neyse onun aminosundan alırsın külüstür tospa.ya da gider normal bir markanın bcaa sından alırsın yeni model ford :)

8. hector91

hector91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ya ben şimdi ben olayı tam anlayamadım amino asitle bcaa nın tam farkı ne yada şöyle sorayım neden amino asit kullanayım yada neden bcaa kullanayım onu anlamaya çalısıyorum

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    BCAA Leucine İsoleucine ve Valine den oluşan profildir.bunlar vücutta enerji için depo edilmeden direkt olarak kullanılır(anlık kas yıkımını bu şekilde önlersin). diger amino asitler ise depolanarak kaslara yollanır veya bir süre depolanır.proteinlerde sentezlenerek amino asitlere dönüşür zaten. umarım yardımcı olabilmişimdir saygılar :)

10. hector91

hector91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yani bcaa daha hızlı şekilde kana karısıyor amino asite göre anladım sağol

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ant öncesi bcaa mutlaka.aminolar eskide kaldı.ama yinede önem teşkil eder.birbirinden çok farklı şeyler degil.tek farkı yukarda yazdım :) kolay gelsin

12. hector91

hector91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Peki son sorum Weider premium whey+weider pure creantin yanına weider amino mu weider bcaa mı ? hangisi daha iyi olur

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:19 ----------

Tamam anladım kardeş sağol da weider bcaa sı baya az ve pahalı başka marka önerebilirmisin bcaa olarak iyi bir marka

13. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Gaspari bcaa 6000. Piyasadaki 4:1:1 oranına sahip en iyi bcaalardan biri. Fiyat olarakta iyi.

14. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    illa herşeyini weider alacaksın diye bir şey yok.ben bsn aminox öneriyorum hem bcaa ver hem amino asit(30ölçek-75tl) eger biraz paran varsa muscletech aminofx(20 ölçek-65tl) derim enerji ürünü kullanmana bile gerek kalmaz.veya ucuz bir şey arıyorsan iki tane six star aminomax al(ikisi toplamda 40 ölçek-100 lira) bunların içlerinde en fazla aminofx in içerigi iyi 13.5 gr var ayrıca enerji veren maddeleri saymıyorum ikinci olarak bsn aminox(ben onu kullanıyorum) 10gr var son olarak six star aminomax te 8.5 gr var. karar senin saygılar

15. hector91

hector91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Weider premium whey + weider pure creantin + Gaspari bcaa 6000 bu üçlü iyi bir kombine olur mu peki yeterli olurmu

16. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bence ant öncesi alınması gereken bcaa miktarı 8 gr dır.gaspari bcaa 6000 de 180 tablet var tanesinde 1 gr bcaa var.180/8=22,5 yapar. bence hesabını buna göre yap en ucuzu al bcaa ilk kez kullanacaksan pek fark etmez ama ben her zaman toz formları tercih ve tavsiye ederim kolay gelsin

17. hector91

hector91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kaedeş bide bu gasparinin bcaa 6000 ve aminomax 8000 var hangisini öneririsin hangisi daha etkin

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : amino asit

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş