Amino Asit-yutma sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Al Neri tarafından 13 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Al Neri

Al Neri Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    28
    3 gün önce universal nutrition amino 2700 aldım.Bildiğiniz gibi haplar çok büyük.Bir hapı 4 e bölmeme rağmen yutmakta problem yaşıyorum.Antremandan önce ve sonra hedefim 5'er tane almaktı.Ama bunu yalnızca 3'er tanede tutabiliyorum(bunda bile aşırı zorlanıyorum,çünkü hapları 4'e böldüğüm için suyu bol almak zorunda kalıyorum bu yüzden daha fazla yutamıyorum.Karnım suyla doluyor).

Bu hapları yutmanın daha kolay bir yolu yok mu acaba ? Kullanan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum lütfen.Teşekkürler.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Toz haline getir iç gitsin...sonuçta etkisi gitmez...forumda birçok kişide önermişti bu yöntemi..yani sana hangisi kolay geliyor ise o şekilde iç...

sultanmehmed ve Al Neri bunu beğendi.
  3. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    bundan sonra sıvı amino al bence...bunları da ezerek ufalt suyla iç en mantıklısı o...

Al Neri bunu beğendi.
  4. Al Neri

Al Neri Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    28
    Sayın demircan256 ;
    Toz haline getirmeyi düşündüm ama acaba etkisinde bir azalma olur mu diye hiç denemedim.Bundan sonra bir de öyle denerim artık.Teşekkür ederim.

Sayın kutlukan ;
    Sıvı aminoların fiyatları haplara göre daha yüksek olduğu için alamadım malesef.Aceleci davranmayıp biraz daha beklesem alırdım ama dediğim gibi biraz aceleci davrandım :)

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş