amino asit ve protein tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sessizCiglik tarafından 31 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba arkadaslar,

bir sorum olacak, yaklasik 1,5 senedir vucut gelistirme yapiyorum ve 3 aydir da whey protein tozu kullanmaya basladim.. söyle bir sorunum var, ilk 1 sene cok hizli bir sekilde gelisim kaydettim ama 3 aydir bir durgunluk var, aslinda kaldirdigim agirliklarda artis olmasina ragmen vucudumda bir degisiklik görmüyorum.. amino asit kullanmayi düsünüyorum ama ne yalan söylim bu konuda pek bilgili degilim, amino asitlerin dezavatajlari var mi streoidler gib? hem protein tozu hem aminoasit nasil olur? nasil bir kullanim tavsiye edersiniz antreman sonu öncesi, günlük?

not olarak, kafama ne takildi ne kadar calisirsak calisalim streoid kullanmis elamanlar var salona gelen onlara bakinca böyle bir vucut streoidsiz yapilabilir mi diye düsünüyorum. bir cocuk vardi onun vucudu da iyidi streoid kullanmadim ama amino asit kulladim demisti o takildi kafama. acaba amino asitle cok hizli gelisim saglanir mi?

cevaplariniz icin tesekkür ederim!

2. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozuyla beraber aminoasit kullanabilirsin iyi de olur. Steroid gibi bir etkisi yoktur. Mucizevi bir yarar da sağlamaz.

sessizCiglik bunu beğendi.
  3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Tozla aminonun etki+yan etki olarak farkı yoktur çok fazla. Markadan markaya üç aşağı beş yukarı değişir. O bahsettiğiniz iyi vücudu olan aminoasit kullan kişi amino yerine toz kullansa idi veya hiç kullanmasa idi çok çok fark olmayacaktı, genetik yapı da çok önemli sonra da beslenme. Forumda kullanım ile ilgili yeterli bilgi mevcut.

sessizCiglik bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş