amino asit tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mehmet algan tarafından 19 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mehmet algan

mehmet algan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar arkadaşlar ben aranıza daha yeni dahil oldum. Kendimce evde spor yapıyorum birkaç spor aleti desteğiyle, forumda biraz dolaşınca ek besin takviyesinin şart olduğuna karar verdim ve amino asit almaya karar verdim.
    HTML:
    https://www.supplementler.com/shop/Aminoasitler/MultiPower-Amino-2200-600-Tablet.html
    bundan almaya karar verdim sizce ne derece doğru kararım ? bu fiyat aralığında daha hesaplı daha etkili bir ürün var mı tavsiyeleriniz nelerdir ? Şimdiden çok teşekkür ederim

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    multipower amino iyi bir üründür, ultimate nutrition'ın aminoları da iyidir, dymatize 4800 var bir de benim tercihim o'dur.

mehmet algan bunu beğendi.
  3. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    spor geçmişin ne kadar neden amino asite karar verdin yaşın ölçülerin nelerdir. ? bunları söylersen daha çok yardımcı olur arkadaşlar sana. bakkaldan ekmek almıyosun ki amino asit farklı bir olay

4. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım steroid değil ki besin takviyesi ya.Bu kadar evhamlı olmaya gerek yok.Arkadaşım ultimate aminobolic öneririm.İçeriği zengin sağlam bir aminodur

5. mehmet algan

mehmet algan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam ama mesela bu ultimate aminobolic benim alacağım ürünün tam 2 katı fiyatına sahip gerçekten buna değer mi ,?

6. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    senin için twinlap amino 1000 250 tb şuan için ideal olur

7. mehmet algan

mehmet algan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun hocam az önce multipower amino 2200 600 tablet sipariş verdim 175 tl ye bir yıl gideceğini sanıyorum, görüslerimi sizlere yazarım çok sağolun fikirleriniz için iyi forumlar

8. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    amino asitler besin takfiyesidir bunda hemfikiriz. ama önemli olan yeni başlayan ve ağır idman yapmayan birinin amino kullanması ne kadar doğrudur. amino asit kana çok hızlı karışıp ağır idman koşullarında katabolik etkiyi aza indirmek için kullanılır. eğer ağır ve programlı idman yapmıyosan amino asit kullanmana gerek yok. hiç bi yararını görmessin ve paran çöpe gitmiş olur.

9. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

2 gramdan 600 tablet 1 yıl gitmez :) 3-4 ay civarı gider, ayrıca aminoasit alırken minimum 8 gram ''EAA&BCAA'' almaya dikkat göster porsiyon miligramlarına bak, ve bu oranları yakalamaya çalış,2 gramlık kompleks aminoasit ihtiva eden bir hapın 0.75 gramı EAA&BCAA içerirken 1.25 gramı non essential amino asit içerir, kutunun üzerinden talimattan ziyade bunu dikkat et, kendi hesabını kendin yap.

Daha önemli bir mesele ise ''uykusuzburak'' adlı arkadaşın söylediği , aminoasit bir besin takviyesi basit bir ürün nihayetinden fakat fayda sağlamak istiyorsan kullandığın supplementin hakkını verecek sertlikte, kalitede idman yapman gerekli, aynı şekilde beslenmeye de özen göstermelisin, aksi taktirde verdiğin 175 lira tuvalete gider.

Sayfayı Paylaş