Amino asit tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve theblackside tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. theblackside

theblackside Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.aranıza yeni katıldım.foruma göz attım öğrenmem gereken çok şey var daha:)

arkadaşlar ben yaklaşık 1.5 aydır body yapıyorum.ilk 1 ay haftada 6 gün çalıştım.şimdi 3 ve 4 gün olarak çalışıyorum.spor salonundaki hocam bana aminoasit almamı önerdi.bende size o konuda danışmak istedim.hocam multipower amino whey 2200 ü önerdi.300 tablet 135 liraydı salonda.araştırdığım kadarıyla iyi bir ürün ama sizinde tavsiyelerini almak istiyorum.

sizce hangi ürünü tercih etmeliyim.universal larıda baktım ama karar veremedim.birde nereden ucuza alabileceğimi söylerseniz sevinirim.salondan almak istemiyorum malum tuzlu oluyor biraz:).ebayda baktım ama multipower ı bulamadım:confused:

bu arada boyum 1.84 kilom 74.biraz kilo eksiğimde var yani:(

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Öncelikle amino da tablet formunu değil de likid formu tercih edersen daha iyi olur.Salonlardan ürün alırken dikkat etmek lazım.Genelde yüksek fiyata veriyorlar.Uygun fiyat için yurtdıişından alışveriş konusunu okursan iyi olur.Yaklaşık 150 sayfayı buldu.Gerekli bilgiler orada var.

3. theblackside

theblackside Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    likit formun artısı nedir?birde dozu ayarlaması daha zor olmazmı içerken falan...

4. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Doz ayarlamak zor değil.Mesela idman öncesi ve sonrasında 3 çorba kaşığı içiliyor.Likid form iken emilim süresi biraz daha kısa ve bir süre hap yutmak zorunda da kalmıyorsun.

5. usd61

usd61 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
  6. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    İyi değerlere sahip olan Twinlab'ın likit aminosunu önerebilirim. Boşver salondaki ürüne para verme.

Fυякαη Acαя bunu beğendi.
  7. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    snnozlm katılıyorum . Twinlab Çok iyi Bence liquid

8. theblackside

theblackside Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar teşekkürler.peki bu dediğiniz twinlab ı nereden temin edebilirim.ebay dan da alma imkanım var bildiğiniz bir satıcı varsa söyleyebilirmisiniz?

birde bu ürünler sivilcede yapıyormuş sanırım.likit in bir farkı olurmu bu durumda artı yada eksi olarak haplara göre?

Sayfayı Paylaş