Amino asit kullanmalımıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ciko tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ciko

ciko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.ben yaklaşık 2 ayda 15 kilo vermiştim, daha sonra sürekli göğüs ve omuz çalıştım başarılıda oldu ama bi türlü aşağıdaki yağları yani mideyi yakamadım ve bana amino asit kulla dediler bende size sormak ıstedım.sizin öneriniz ne? kullanmalımıyım sizce, kullanmam gerekiyorsa hangisini ve nasıl kullanabilirim?bench_O

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    yağ yakımı için amino asit almanın bi yararı yoktur.

bunun yerine karnitin veya cla alabilirsiniz.

3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Aminoasitle yağ yakımının ne alakası var ki :) yağ yakıcılar bölümünü okursan kendin için doğru olan ürünü bulabilirsin

4. ciko

ciko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    lcarnitine ile 15 kılo verdım zaten ama param yok alamıyorum. :( sizce ne yapmalıım.

5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    o verdiğin kiloyu sadece l-carnitine borçlu olduğunu mu düşünüyorsun? bence öyle olamaz. hatta onu kullanmasaydın bile aynı sonuca ulaşabilirdin.

takviye gıdalar olmazsa olmaz değildir. onlardan büyük mucizeler beklemek yanlış. nasıl 'tavuk yersem yandaki yağlarımdan kurtulur muyum?' gibi bir soru saçmaysa 'a.a alırsam kurtulur muyum?' da aynı derecede saçma..

acele etmemek, sabırlı olmak önemli. doğru çalışma-beslenmeyle zamanla oblikdeki yağlardan da kurtulabilirsin. her şey birden olmuyor.

Sayfayı Paylaş