amino asit kıllarda etkisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve karamaske2911 tarafından 9 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. karamaske2911

karamaske2911 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar düzenli ağda yaptırıyorum. ağda yaptırdığım insan protein tozu kullandığımı biliyor bana kullanıyorsan boşuna gelip yaptırma dedi kılları azdırıyor falan sizce doğrumu amino asit veya protein tozu kılları çoğaltırmı? bu korkuyla bıraktım protein tozunu. bugün yeni body hocasına söyledim kıllarda etkisi yok kas gelişimini sağlıyo dedi sadece siz ne diyorsunuz bu konuda

acemierkan bunu beğendi.
  2. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    [karamaske 2911] cinsiyetiniz nedir acaba eğer erkekseniz nerenize? ağda yaptırıyorsunuz merak ettim.

protein tozunu bilmem ama ben amino asid olarak l-arginine kullanmıştım vallahi 15 günde sakalları öyle bir gürleştirdi uzattıki kurt adam kıskanır benim sakal zaten hızlı uzuyor 2 haftada 1 santim kadar l-arginine kullandığım zamanlarda 10 güne mağara adamı imajı yapacak şekil olmuştu sakal.umarım yardımcı olmuşumdur.

cinsiyetini yazarsan çok sevinirim

erkeksen nerene ağda yapıyon ve normal erkekmisin acep bilader.

Son düzenleme: 9 Şubat 2012
    enemy bunu beğendi.
  3. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Anormali nasıl oluyor

AngryHun, Danny Boy ve acemierkan bunu beğendi.
  4. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    sayın[beethowen]anormali nasılmı oluyor?

sence bir erkeğin anormali nasıl olurki çalıştır saksıyı dostum çalıştır.

konuyu başka yeremi çektim ben şimdi kendimden utanç duydum
    adam veya kadın artık her neyse kıl sormuş biz erkeklerin normal ve anormallerini tartışıyoruz
    bence benim yazıma fazla takılma arkadaşım sen bilgin varsa konuyu açan kişiye cevap ver
    bana takılıp kalma sohbetim iyi değildir

enemy bunu beğendi.
  5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @acemierkan nıklı arkdas her balsıkta bole pek aldırmıyorum ben sızde ole yapım baska baslıktada steroıdle proteın tozunu kıyasladı

sonra gıttı yatarken 500gr tavuk yıyın dedı

sımdıde burda soru soran arkdasa sacma yorumlarda bulunuyor normal erkekmısın nedemek ?

kı ben ne demk ıstedgını anlıyorum agda yapan erkek mı olur kesın gay demk ıstıyorda neyse sımdı bulasmıcam kendısıne

erkeklık kılla olsaa ooooo ne babyıgıtler gorduk bız ne yıgıtler gorduk gogsunde tek kıl olmayna ama her yerı kıl basmıs neler gordukte neyse bosverın sımdı

@acemierkan cevap yazarken usturuplu ol ole yaz hakaret etme tabıkıde normal erkek kardesmızı

kı ozur dılerım balsıgı acandan olmasa nolur sana mı kalmıs onun tercıhını sorgulmak yada bana mı kaldı adam soru sormus ıste bılmıosun yazma barı

---------------

alakası yok amıno ıle kılların agdanı rahatlıkla yapabılırsın ve proteın yada herangı bır ek besını de aynı anda kullnabılırısn agdacı bıraz bılgıszlıkten ole demıs san ıcın rahat olsun

AngryHun bunu beğendi.
  6. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    iyide [danny boy] kardeşim şimdi o kıl sorusunu soran çıkıp ben kadınım diyemezmi kadın olamazmı sadece erkekler mi bu siteye üye olabiliyor.

hem ne var ağda yapıyorum diyen adama niyeki? dediysem anlaşılan mizahtan hiç anlamıyorsun hemşerim yazdığım yazı gülümsenecek yazı komik bence ne yani birine arkadaş ortamında böyle takılsam barbar gibi saldıracakmısın hemen.

o arkadaş eğer alındıysa ben şahsen özür dilerim ondan senin dilemene gerek yok
    sözümün arkasında dururum ben.

şu protein tozuna gelince ben bu siteyi sporcuların terbiyeli saygılı şekil bilgilendikleri bir yer sandım eğer ilaç,vitamin,protein tozu satış yeri ise burası ve bende milletin ekmeğine taş atıyorsam o zaman belirtin de hemen burayı terkediyim.

bilgim yoksa yazmıycakmışım kardeş yazımı okumadın galiba ben l-arginine kullandım daha önce sakallarım daha hızlı uzamıştı ama sen illede burası bir satış yeri çeneni kapa dersen o başka

enemy bunu beğendi.
  7. karamaske2911

karamaske2911 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    cinsiyetim erkek tabi :)
    kollar göğüs karın ve sırta ağda yaptırıyorum üst taraf komple yani

acemierkan bunu beğendi.
  8. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    sayın[karamaske2911]

arkadaşım kusura bakma ben profosyonel vucutcu değilim sağlıklı olmak için spor yapıyorum

sizde tabi bu olayın görsel yönüde var kaslar görünsün diye tüylerden kurtuluyorsunuz mecburen ben bunu unutmuşum.

niye yalan söyleyim ki ben 3 -4 sene önce başladım spor yapmaya ama sırf kilo vermek için iyi vucut yapmaya felan değil.

sizlerin bu işi futbol basketbol koşu gibi artistik yaptığınızı bi an için unutmuşum kardeş ne kadar özür dilesem azdır senden.

enemy bunu beğendi.
  9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

oncelıkle ben sneın kardesın degılım burası forum bana burdakı ısmınle ıthap ed

ve burası ek besın satıs yerı degıl tabıkıde kı forumda yasak bu ama burası bılımsel bılgının ve gercek tecrubenın sunuldugu yer ole arjının aldım saklım uzadı demkle olmaz yanı bu tecrube degıl alaksı yok bılısmellık dısı cunku

burda bız sneın mızah yaptgını nerden bılelım cıddı yaz ozamn yada gulucuk koy sonuna dıyelım adam saka yapmıs

neys etartısmayı uzatmaylım saglıcakla kal helllooo

acemierkan ve AngryHun bunu beğendi.
  10. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    -----------------------------------------------------------------
    1.adam bilimsel araştırma sonucu istememiş tecrübeniz vermı diye sormuş yoksa benmi yanlış anladım ...

2.bende senin arkadaşın değilim sende bana burası forum bana burdakı ısmınle ıthap edhyper_

aferim saldırgansın ama terbiyesiz değilsin bencede uzatmayalım sende sağlıcakla kal

enemy bunu beğendi.
  11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    saka gıbısın gercekten :)

acemierkan ve AngryHun bunu beğendi.
  12. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    -------------------------------------------------------------------------------------
    şaka da neymiş ben ölüyü bile güldürürüm

artık uyuyorum benim pilim bitti sonra dalaşırız a32

şimdi cidden sağlıcakla kal.

enemy ve Danny Boy bunu beğendi.
  13. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    acemierkan kusura bakmada çok yüklenmişsin." sende halk arasında kılsız erkek olur mu?" mantelitesi oluşmuş.

e o zaman rafa nadal, djokovic, shaq oneal, ronaldo,messi erkek değil senin yazdığına göre.

Kılları neden alıyorlar bunlar peki? vücutları güzel görünsün diye, ünlü oldukları için.

Şahsen benimde göğüsler kıllı bunu savunduğum anlaşılmasın güzel bir kütle oluşturunca aldıracam bende. Neden aldırmıyım? kaslar kıllardan görünmesin diye mi?

düşünsenize göbeği kıllı bir adamın six packı olduğunu, iğrenç durur.

acemierkan bunu beğendi.
  14. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Yıllardır protein tozu - amino asit ürünlerini kullanırım vücuttaki kıllara herhangi bir etkisi olduğunu hissetmedim. Yaşın itibariyle aminoasit vs. kullansan da kullanmasan da yaşayacağın değişiklikler olabilir...

acemierkan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş