amino asit ÖNEMLİ ..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve volkan88 tarafından 19 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar size sorum l arginin mi yoksa no ürünleri mi daha iyidir mesela nanox9 nox 3 gibi kafam karışık karar veremiyorum

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    NOX ürünleri daha kombine ürünlerdir. Performans artışı istiyorsan NOX ürünlerini kullanman daha faydalı olur.

mista, Pappy, volkan88 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    no xplode 2.0 kullanabilirsindumbelllls

4. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bende Mp assault alıcaktım dün hocayla konuştum izin vermedi tehlikeli felan dedi bende alamadım no ları.

5. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    ben bugün bsn no xplode isimli ürünü aldım fakat kullanımı aç karına olacakmış yani kullanmadan önce 2 saat bişey yememek gerekiyor spora gitmeden de 30 yada 45 dk önce almak gereklidir yazıyor böylece spora gitmeden yaklaşık olarak 2:30 , 3:00 saat aç kalmış olucam bu performansımı düşürmez mi anlamadım ki

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:49 ----------

peki antrenman yapmadığım günlerde kullanmak gerekir mi aslına bakarsan besnlerin daha çabuk kana ulaşmas açısından işe yarar gibi geliyo ama çok bir katkısı yoksa kullanmamak daha iyi melet pahalaı çünkü :D

6. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

NO ürünleri antrenman sırasında pump etkisi yaptığı için aldığımızı ele alırsak antrenman yapmadığın günlerde almanın hiç bir anlamı yok gibi gözüküyor. Boş yere iç organlarını ve keseni zorlamanın anlamı yok

mista ve volkan88 bunu beğendi.
  7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Zaten antrenmandan 2 saat önce katı besin tüketimini bırakmak temel kurallardan dır. Antrenmana 30-45 dk kala da bu ürünü kullanıcaksın. Çalışmadığın günlerde NO. Xplode kullanmana da gerek yok.

mista ve volkan88 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş