Amino Acidlerin ömrü?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve PacoRabanne tarafından 1 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. PacoRabanne

PacoRabanne Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar;
    Ben dün Amino Gold aldım fakat bi şeye kafam takıldı altındaki tarihe bakıyorumda 2005de üretilmiş 2008'e kadar yazıyo ama 8 biraz silik çıkmış tam görünmüyo benim sorum ise bu amino acidlerin bitiş tarihleri üretim tarihlerinden ortalama kaç sene sonra yani eğer burda 2008 yazıyosa 3 yıl benim aldığımda doğrumudur bu? yani 3 yıl ömürleri mi var yoksa daha mı kısa?
    bu arada sizce Amino gold (ultimate nutrition) nasıl?

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

2. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Evet 3 sene ömrü var ben öyle biliyorum. Ama söyle birsey daha var. Eger aminolar isik görürse ve sicakta kalirsa, 3 sene degil 3 günde ömrü azalir. Yani muhafaza ettikten sona 2-3 sene kalir.

3. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    korkmana gerek yok zaten 3 yıl ve kanunlar gereği 3-6 ay daha fazla yazılmakta opsiyonu mevcut zaten ultimate fena bir ürün değil rahatlıkla kullanabilirsin saygılar

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sıcaga veya gunes ısıgına maruz kaldıgında etıkette ren ağarması olur.tabletler bozulmaya yuz tutmuşsa renklerınde sararma olur.çunki zaten ultımate beyaz renkte amıno uretıyor.renk koyulasırsa şüphelenmeye baslayabilirsin.

5. PacoRabanne

PacoRabanne Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize çok teşekkür edip saygılar sunuyorum, bu arada aminoyu odamda muhafaza ediyorum güneş görmüyo , fazla sıcakta kaldığınıda sanmıyorum :) yani en azından odan fazla sıcak değil :) normal sıcaklıkta.

Sayfayı Paylaş