amino acid mi protein mi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bira-patates tarafından 25 Mart 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bira-patates

bira-patates Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar iki aydır yapıyorum bu sporu 1.77 boyunda 82 kg yım. Vücudumda gözle görülür gelişmeler var. Vücudum bu spora çok uygun. Supplement kullanmak istiyorum fakat amino acid ve protein tozu arasında kararsız kaldım. creatin için henüz erken olduğunu düşünüyorum erken dimi? İyi beslenen bir insanım sık ve sağlam yemek yiyorum (besin değerleri açısından yüksek protein ve karbh. ağırlıklı) . Etkisini daha çabuk görmek maksadıyla antremandan hemen sonra kullanmak için protein tozu mu alıyım yoksa amino acid hapları mı kullanıyım? benim durumumdaki bir insan için hangisi daha uygun olur? teşekkür edeirm.

2. bira-patates

bira-patates Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hafif de göbeğim var. Şu an devam ettiğim hacim çalışması içerisinde vücudumdaki fazla yağları atmam için ne yapmam gerekir? Nasıl bir diyet yapıyım hem hacim kazanırken yağlarım gitsin?

3. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle amino acid -protein soruna cevap vereyim..
    amino ve proteini karşılaştırma bile protein tozunu al derim,amino ya gerek yok.
    ondan sonra beslenmem cok saglam demııssın eger beslenmen saglamsa su sekılde kullanmalısın,
    1)sabah kalkar kalkmaz(kahvaltıdan once)
    2)ıdmandan hemen sonra(kas yıkımını yavaslatmak ıcın)
    3)eger maddı durumun yerındeyse gece yatmadan almak ıcın caseın proteın ıyı olur,yok alamam dersen normal proteın tozunu yatmadan once sutle karıstırıp ıc.oda olmaz dıyorsan lor peynırı ye,hem yagsız hemde butun gece vucudu beslersın.

hem hacım alıp hemde yag yakmak ıstemıssın ,bu ıstegın bıraz zor,daha 2 aydır yapıyormussun,bol bol ve yagsız sekersız ye.yagsız kaslanmaya bak,yeterınce hacımlenınce bırazcık yaglanma meydana gelmıs olacaktır onuda o zaman dusunursun sımdı hacımlenmeye bak. ;)

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Niye her hafta yeni bir "amino mu protein tozu mu" başlığı açılıyor? Forumda var cevabı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş