Amino acid lutfen yardim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Durgan35 tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Durgan35

Durgan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oncelikle iyi gunler yurtdisinda yasiyorum ve turkiyedeki bircok urunden farkli urunler var. 2 yildir bu sporu yapiyorum sadece protein tozu kullaniyordum artik amino acid de kullanicagim. protein markasi weider premium whey protein faydasinida gordugum icin weiderin aminolarindan alicam onumde 3 secenek var yardimci olursaniz cok mutlu olurum. Aklimida Weider Amino essential geciyor peki sizce?
    URUN BUNLARDIR
    1- Weider-Amino-Essential Weider Amino Essential - Pack of 204 Capsules | eBay

2-Weider-Whey-Aminos Weider - Whey Aminos - 300 tablets | eBay

yada Weider Whey Aminos 280 Capsules | eBay

arkadaslar simdiden yardiminiz icin tesekkur ederim ...

2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    weider ın bana göre en başarılı aminosu mega forte onu tavsiye ederim. Yurtdışında bulabilirsiniz sanırım mega forte u. antreman öncesi mega forte antreman sonrası protein tozu iyi bir kombinasyon olabilir. onun dışında bu 3 seçeneğin içinden tercih yapılacaksa amino essential derim ben

3. Durgan35

Durgan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    oncelikle yorumun icin tesekkur ederim mega forte arastirdim burda var fiyati dahada uygun sivi seklinde hap degil yanlis ampul falan diyor hic kullanmadigim icin nasil kullanicagimi bilmiyorum ne kadar gider falan bilgim yok . amino essential isime yararmi sizce

4. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Mega forte 20 ampul oluyor yani seni 1 ay filan idare eder..Kullanımı 2-3 şekilde yapılabilir antrenmandan önce antrenmandan sonra ve yatmadan önce olmak üzere..bana soracak olursanız 1 ampulün yarısını antrenmandan 15-20 dk önce için kalan yarısınıda gece yatmadan önce için eğer baktınız ki antrenman sırasında size yarım ampul yetmiyor o zaman antrenmandan önce 1 ampul kullanabilirsiniz antrenmandan sonrada protein tozu...amino essential da tabiki işinize yarar seçim size kalmış sonuçta takviye kullanmanız sizi bir tık ileri götürür

5. Durgan35

Durgan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    20 ampul 20 gun o biraz kotu ama etkiliyse denemekte fayda var Weider Nutrition Amino Blast Mega Forte 20 Ampules . ~ sports nutrition suppleme | eBay bu urunden bahsediyoruz degilmi ?

6. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Bence amino asit yerine Bcaa ve glutamin alsanız daha iyi olur. Bcaa ve glutamin kas yapılanmasını ve yenilenmesini sağlayan temel supplementlerdir. İdman sırasında ve sorasında vücudun katabolize olmasını engellerler, ayrıca anabolik süreci hızlandırırlar.

7. Durgan35

Durgan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    weider premium whey proteinde bbca bol miktarda bulunuyor kullanmana gerek yok dediler . glutamin extradan kullaniyorum . bide bu amino acidlerden birini kullanmak istiyorum sanirm weider amino essential kullanicam ozelliklerine 1 2 arkadasim iyi dedi ama sizede sormak istiyorum

8. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Protein tozunda bulunan bcaa serbest formda değil o yüzden vücut tarafından işlenene kadar kaslara aktarılamaz. Fırsat saati de denilen idman sonrasındaki ilk 1 saat çok önemlidir vücuda aktarılan serbest formdaki tüm besinler (bcaa, amino asit, glutamin, creatin vs.) çabucak kaslara aktarılır. Weider amino essential iyi bi ürün tavsiye ederim ama Türkiye de çok pahalı. Bulunduğun yerde fiyatı daha uygunsa almanı öneririm.

Durgan35 bunu beğendi.
  9. Durgan35

Durgan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    verdigin bilgiler icin tesekkur ederim . turkiye oranla buyuk fiyat farki var 204 capsul 2 kutu 60 paund gibi bir ucret . 4 ay hacime yonelik kas kutlesini en ust seviyede arttirmaya calisicam bunun icin en iyi etkili urunu kullanmak istiyorum . weider amino essentiel sparis veriyim o zaman tesekkur ederim :)

10. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Evet bu üründen bahsediyorum..20 antreman haftada 4 gün spor yaptıgınızı düşünürsek size 5 hafta yeter tabi dediğim gibi seçim size kalmış essential in de faydasını göreceğinizi düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş