Amino acid alıcam siz hangisini tavsiye edersiniz???

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve PacoRabanne tarafından 22 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. PacoRabanne

PacoRabanne Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar çok özlediğim ve sevdiğim bodyforum'a geri döndüm , neyse fazla lafı uzatmadan konuya girmek istiyorum:
    öncelikle benim boyum 1.85 kilom 72 ben amino acid almak istiyorum sizce almam iyi olur mu? eğer alısam hangi markayı tavsiye edersiniz??? ben bu konuda kararsızım ve herhangi bir bilgiye sahip değilim sayın arkadaşlar hepinizi selamlıyorum ve cevaplarınızı bekliyorum , şimdiden teşekkür ederim.

2. Tolgaa

Tolgaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence amino asid yerine protein tozu al, daha ucuz ve pek farkları yok...

Selamlar...

3. Corrado

Corrado Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet protein tozu, aminoasitlere göre daha ekonomik ve gelişime katkısı daha büyük. Bu nedenle eğer imkanın varsa tercihini öncelikle protein tozundan yana kullanmanı tavsiye ederim. Ama yine de aminoasit alacaksan benim sana önerim, Ultimate Amino 2000, Weider 2200 ya da 3050'den birini alman yönünde olur.

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle başlığı yanlış yerde açmışsın, ayrıyeten forumun %10'nu sorduğun sorunun cevabına ayrılmış neredeyse, o yüzden bu başlığı kilitiyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş