amino 4600?weider amino2200mü?hardline 3000mü sizce hangisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 2fast2furıous tarafından 11 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşlar fikrilerinizi bekliyorum bu 3 ürün hakkında şmididen teşeşkürler

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: amino 4600?weider amino2200mü?hardline 3000mü sizce hang

AMINO 4600:saf amıno degerı 2300mg.diğer amınolar ıle kıyaslandıgında orta derece olarak nıtelendırılıyor.ben kullandım ve gayet guzel geldı.kendi kanaatımce orta derecenın uzerınde.
    AMINO 2200:weıderın turkıyedekı son nesıl amınolarından.yutmakta zorluk çekenler için çiğneme tabletı olarak kullanılma olasılıgıda var.tek tablet 2200mg saf amıno degerıne sahıp.
    HARD LINE 3000:dıger amınolardan farkı ıcerıgınde fazladan carnıtıne barındırması.tek tablet 3000mg saf amıno degerıne sahıp olması artı avantajı.
    yukarıdakı komplex amınolar arasında gerek fıyat gerekse kalıte olarak weıder başı çekiyor.tablet sayısı ve bıyolojık degerı seçimde başı çekmesını en buyuk etkenlerınden.param fazla dıyorsan amıno 3000 tavsıye ederım.

3. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    1_weider
    2-hardline 3000
    3-amino 4600

4. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yorumlarınızı beklicem birşey sourucam size hardline ile weiderin içeriğini karşılatırdım lcartine var harline amini 3000 sizce en etkili weider herhalde yorumlarınız için teşşükrler devamını beklicem eyw arkadaşlar

5. Sinan ÇiLe

Sinan ÇiLe Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Digital Portfolio
    Yer:
    Kocaeli/izmit
    bence en iyisi bu

6. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    weider 1200 ilk defa duydum arkadaşım içeri nasıl diğerlerine göre üstünmü acaba birde nerden tehmin ettin sern

7. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    ben bunu kullanmadım fakat kullanan bazı sporcu arkadaslarımdan duyduguma göre cok basarili oldugunu duydum....
    full etki gösteriyormus...

zaten weiderden de bu beklenir basarilar...

8. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ürün hakında biraz biligi verirmisininz kapsülmü yoksa normal hap şeklindemi fiyatı ne kadardır nerden temin edebilrim ama ben dükkana gidip almam lazım netten almıyomda arkadaşlar yer hakkındada bilgi verirseniz sevinirim

9. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Weider'in 1 tableti yanılmıyorsam 2700 mg..

10. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadşlar ozaman mg bakarsak hardline amino 3000 1 tablette 3000 mg ilgilere teşşekkürler

11. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    O yazan 3000'e bakma bence, madem aynı mantıklı Hardline'ın 9000'i de 9000 mg olması lazım, hadi kolaysa yut madem 9 grlık hapı :D

12. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben Weider'inkini kullanıyorum, memnunmusun diyeceksin, başka hiç bi marka amino kullanmadım, daha doğrusu ilk aminom benim. Diyeceksin iyimidir? Onu da bilmem başka hiç bi marka kullanmadığım için, ama ne biliyim iyidir herhalde. Birde bence amino alacağına, protein tozu alsan daha iyi olur. Duyurular'daki ucuz protein var, Kilosu 20 YTL, bol bol canın sıkıldıkça içersin :D

13. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hahah eyw da kardeş sence protein dahamı etkili aminodan böel birşey önerdin

14. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Önerimin nedeni şu, tamam eyvallah amino proteine göre daha iyi. Ancak sen kilonun 2 katı kadar gr proteini alabiliyormusun? Alıyorsan sorun yok. Ben şahsen alamıyorum, her ne kadar almaya çalışsam da günde 6 full öğün geçiremiyorum ben. Sonuçta ne olur, ben içerim bol bol protein tozumu, günlük protein ihtiyacımı karşıladığım için sorun kalmaz. Şu da var, ben ne yaparım? Hayvan gibi 6 öğün yerim, her öğünümde 30 gr protein alırım, o zaman ne protein tozuna ihtiyaç kalır, ne de aminoya ;)
    Ama yapamadığıma göre ben mahkumum bu protein tozuna..

15. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru dion ozasman protein ve amino yanyana kullanmılması ii olur dimi

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    diyet donemınde amıno kullanımına yonelmen daha avantajlı olur.mumkun olan en az yaglanma ıle max ölçü alımını ıstıyorsan son versıyon proteın tozları gayet yerınde bır secım olur.yukarıdakı weıder 12000 denılen urun ıllegal yollardan satısta.ana bayide boyle bır urun satısı yok.ayrıca tek tablet amıno degerı 2000mg gelıyor.hard lıne ıse dedıgın gıbı tek tablet 3000mg.zaten dıkkat edecek olursan 3000 uzerı amıno yok pıyasada.tablet buyuklugu ıle dozaj dogru orantılı oldugundan yuksek ıhtımal ıle bogulma tehlıkesı yaşanır.fiyat avantajına bakıldıgında weıder amıno 2200 en ıdealı gıbı gorunsede ebnım sana tavsıyem hard lıne bı pro yada nature best ısopure.

17. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guardbody çok teşeküürler birşey sorucam sana hardline amino 3000 içeriğinde l cartine dior yaı kasa çeviriyr senceonun içinde olması daha ii deilmi acaba

18. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    oncelıkle yagların kasa çevrılmesı gıbı bır durum soz konusu degıl.mevcut yağ oranını dusurup kas kutlesını arttırıyorsun.bu süreç içerisinde yag yakımında en natureli cardıo yanında carnıtıne yada cla gıbı takvıyeler kullanmaktır.amıno 3000 içeriğindeki carnıtıne tek basına yag yakımında yetersız kalır ama bana sorarsan hiç olmamasından ıyıdır.ayrıca çalışma sonrasındaki yıkımı mınımıze etmek açısından komplex urunler içinde en etkılılerınden bırıdır amıno 3000.yınede ben sıfır yag ve laktoz içeren bır yuksek oranlı whey kullanımı taraftarıyım.

19. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyw kardeşim son şey daha whey protein tavsiye edeceğin bir marka varmı acaba

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yuzde 90 whey ve laktoz-yağ içermeyen ısopure var nature best fırmasının.bunun yanında hardlıne bi pro yuzde 95 ile en yuksek amıno profılıne sahıp.bulabilirsen ultımate ıso cool hem firma hemde kalıte açısından number one urunlerden bırı.

Sayfayı Paylaş