Amerikan Supp. Getireceğim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve quantumtr tarafından 28 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. quantumtr

quantumtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım amerikadan gelecek , gelirken bana supp. getirecek ama supplementin hafif olması gerek , bir tane oxyelite istedim bir tane daha ürün istiyeceğim kutusu 400-500gram civarını geçmemesi gerek yani ne kadar ufak o kadar iyi. önereceğiniz bir ürün var mı ? şu optimum whey ve oxyelite kullanıyorum. kas kütlemi artırıp yağı azaltmak temel amacım. etki/gram oranı en yüksek ürünü arıyorum .

---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 09:52 ----------

ürünü bb.com(bb:bodybuilding) dan istiyeceğim ona göre yorum yapılırsa sevinirim

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    en etkili yağ yakıcıları araştır derim çünkü aynı ürünü burda bulamazsın.proteini vs.bulursun ama bir animal cuts bile bizim ülkede farklı içerikle satılıyor ve işe yaramıyor.eğer amacın yağ yakmaksa iyi bir yağ yakıcı istemeni tavsiye ederim

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    muratcan sana burda katılmıyorum bu konuya bizzat farmatek yetkilisi forumda cevap verdi içerik farklı degil sadece türkiyede boyalı kapsül yasaklandıgı için tarım bakanlıgı tarafından mecburen kapsüller beyaz şeffaf oluyormuş ama içeriği kesinlikle aynı dedi ayrıca kullanıp memnun kalanda cok var forumda animal cuts sayfasında

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ağustos 2012
  4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bence konunun yeri burası değil.

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    doğrudur hakankabaoğlu. senin yorumlarına her zaman saygı sonsuz.ama benm şüphelerim var ben genelde lipo 6 tavsiye ediyorum ve geri dönüşler daha iyi oluyor

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ağustos 2012
    hakankabaoglu bunu beğendi.
  6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    evet lipo 6 cok satan bi yag yakıcı gercekten ama lipo 6 black siyah olan sanırım cok daha fazla satılıyor onunda türkiye de siyahı yok su an Türkiye de satılan ürünler arasında bi animal cuts bi allstar lipodex denenebilir bence bir de arkadasım olimp l carnitin 3000 mg olanını kullanmıstı gercekten cok ii terletiyordu fayda görmüştü

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : diğerleri

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

8. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    lipodex genelde biraz daha pahalı diye çevremde alan olmadı.ama ben kendim bizzat kullandım lipo 6 ilk kutuda mükkemmel bir etki fakat ikinci kutuda etkiyi alamadım.şaşırtmak lazım vücudu

9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Besin değerlerinde de oynama var diye düşünüyorum 2 kutu animal pak kullandım 1 kutu amerikan gelmişti diğeri ise bakanlık onaylı idi. 2 kutu arasında ki besin değerlerinde farklar var.

Sayfayı Paylaş