Amerika'dan sahte Steroid satisi

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Guest tarafından 25 Nisan 2005 başlatılmıştır.

1. Guest

Guest Guest

Ingiliz vücutgelistirme arastirmacilari kendi laboratorlarinda yaptiklari Deca Durabolin(nandrolon dekanoat) maddelerini analiz ettiler. Bu analizde 5 degisik markada amerikadan avrupaya sizan nandrolon ve testosteronlar analiz edildi. Analizi yapan ingilizler, 3 nandrolon maddesinin sahte oldugunu ortaya cikardi ve bir tanesinin de dozu düsük oldugu tesbit edildi. Diger Depot testosteron maddelerinin icinde ise nandrolon ve testopropionat esterleri cikarak, arastirmayi yapan ingilizleri sok etti. Bu analizleri ispanyaya gönderildi ve ordaki sporcular acaba bu ingilizler amerikaya zit olduklari icin mi bu sekilde bize bildiri yapiyorlar diye kafalarini kasirken ayni haftada portekiz+italya+ ve asya ülkelerinde sahte decalar ortaya ciktigi ve Amerikadan gelen Testosteron Cypionat maddelerinin %60'i ya doz ayari düsük yada baska maddelerle kombine edilmis ve sahte üretimlerin ortaya ciktigi gercegi, ingiliz sporcularini hakli cikarmistir.

Bundan dolayi uyari babinda söyleyecegim sudur ki; kesinlikle amerikadan cok bilincli bir sahis tarafindan olmadikca steroid almayin. hatta size cok ilginc gelebilecek bir olayi anlatmak isterim.

Amerikada california ve benzeri yerlerde yaz aylarinda Agirlikcilik yarismalari olmaktadir. Bu resmi yarisma oldugu icin 1.2.3. ler doping testlerinden gecerler. Her yarismaci bunu bildigi icin dopinglerini de ona göre kullaniyorlar. Ama 3. gelen bir agirlikci da nandrolon maddesinde positif etkide yakalanir. Kendisi keisnlikle nandrolon kullanmadigini ve o kafdar aptal olmadigini söyler ve anlatmaya calisir. Bunu diger spor uzmanlarida bilmektedir. Ama acaba neden nandrolon maddesine yakalanmistir. Hemen ucuza aldigi protein cikolatalarini alir ve analiz ettirir. Bunun icin 180 dolar para harcar. Sonuc ortaya cikmistir.

100g protein cikolatasinda 20g protein ve 90mg nandrolon maddesi vardir. Bu sporcu günde 3-4 kere 100g lik protein cikolatalarindan yedigini söylemektedir. Ve mahkeme karariyla o supplement markasini kapattirir ve tazminat parasi alir.

Bu haberi BMS verlag ve Novagenic Verlag arastirma grubundan aldim. Kaynak 2003 senesine aittir. Magnet ajans.

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    301
    Ödül Puanları:
    93
    panzehir bu haberler bizim için felaket çok kötü geçen hergün sahte ürünler çoğalıyor dikkatinizi çekerim azalma yok çoğalma var :x buda belki yavaş yavaş bb nin popülaritesini olumsuz etkileyecektir diye düşünğyorum artık neye kime güveneceğimizi bilmiyoruz dikkatli olalım

3. Guest

Guest Guest

Eskiden de vardi kardes. 1980 li yillarda herkes rus malindan kaciyordu. Degisen bir olay yok.

Amerika+Hollanda+Yunanistan+Bulagristan ülkelerinden gelen mallara dikkat edeceksin yada o bölgelerden gelen ürünleri kullanmayacaksin.

Piyasada bir cok Underground ürünler cikti. Buna göre dikkatli olmak gerekilir.

Su an benim arastirmalarima göre piyasadaki UNDERGROUND üreticileri;

1. BRITISH DRAGON (kullanicilari cok memnun)
    2. MOONLIGHT PHARM (kullanicilari memnun)
    3. INTERNATIONAL PHARM. (kullananlar dan 1-2 kisi haric sikayet gelmemistir)
    4. GENERIC SUPPLEMENT(kullanicilari memnun)
    5. DENKALL (kullanicilar hakkinda hic bir malumatimiz yok)
    6. L-F-C LABORATOR (kullanicilari memnun)
    7. V Labs (kullanicilar hakkinda hic bir malumatimiz yok)
    8. PERFORMANCE LABS (kullanicilar hakkinda hic bir bilgi yok)
    9. QV LABS ( kullanicilar hakkinda hic bir malutamizi yok)
    10. SHANGHAI LABS ( kullanicilar üründen memnun kalmamislardir)
    11. SL labs (kullanicilar hakkinda hic bir malumatimiz yok)
    12. ttokkyo pharm (kullananlar(3-5 sahis) memnun kalmislardir)
    13. ULTRA GROWTH LABS(kullanicilar hakkinda hic bir malumatimiz yok)
    14. UNIVET (kullanicilar hakkinda hic bir malumatimiz yok)
    15. WORLD GENERIC (kullanicilar süpheli görmüslerdir.)

4. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    panzehir

okadar bilgin var analiz filanlardan

sende labtest yokmu buraya koyaman mi labtest leri?

5. Guest

Guest Guest

benim TEST EDILEBILECEK lABORATORUM YOK (o kadar zengin degilim :D ).

Yalniz SMK özel sirkette görevliyim ve bu sirkette arastirmaci kimlikle calisiyorum. SMK sirketinde bir cok analizler yapildi. Yalniz analiz olayi öyle basit bir olay degil. 2-5 hafta beklemek gerekebiliyor ve bazi steroidleri analiz etmek de bayagi masrafli olabiliyor. Yani elime gecen her steroid maddesini analiz etmeye calismis olsam bu isin altindan kalkamam. Sabanci bana sponsor olsa o zaman yapabilirdim.

6. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler panzehir güzel yazı.

Sayfayı Paylaş