amerikadan getircem tavsiyeler sorular.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kliwaj tarafından 9 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba arkadaşlaır abim amerikada ve bu ürünlerin orda çok ucuz oldugunu söyledi tabi bende işe koyuldum :D hemen size soruyorum bana supplementh oalrak örneğin amino ,protein ,creatin vs.. neler önerirsiniz 6 ay içinde en iyi performansı almak için yaza formda girmek istiyorum bu arada salona yeni yazılcam bunuda göz önnüde bulundurmak gerek beslenmemi bu spora uygun olarak yapicam ama esktra besnilerde almakta fayda var diye düşünüyorum ,whey potein olarak . Optimum Nutrition's 100% Whey Protein düşünmüştüm . boy 180 -81 . kilo 66,yağlanmadan hacim definisyon ağırlıklı çalışacam .

birde gümrükte sorun çıkmaması için en fazla kaç kilo olması gerekli . teşekkür ederim

2. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bu arada yazında yazlıkta olcağim için salon imkanı olmadı için tabiiki kendi imkanlarımla çalışacam ,yalnız beslenmem yeterli miktarda olamaya bilir kalori kaybedebilirim , bu duruma yönelik değerli tavsiyelerinizide bekliyorum , abim yazin gelceği için yaninda getirme şansı var ,tekrar tşk..

3. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Kanunen 100 euroya kadar siparişler gümrükten muaf. Teamüle göre ise 5 kg. üzeri siparişler takılabilir. Birde bol dua edeceksin gümrüğe takılmaması için. Şimdiden bir iki dua ezberlemeye başla bence...

4. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    anladim.teşekkür ederim peki hangi ürünleri öneriyorsunuz bu arada başlayana kadar vücudumu isitiyorum evdede bir süre body çaliştim .

5. efebulbul

efebulbul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar

hocam abd den getirriceksen
    naturals best isopure 0 carb i tek gecerim(isolate protein,yani tr de iyi para vermen gerekir bunun icin)
    onun disinda hem creatine hem nitric oxide olan BSN no xplode da cok ucuk bir urun

musletech nitro-tech(hardcore senin secimine kalmis)
    yine musletech cell-tech(aynen hardcore)

bu urunler mantikli olur onun disinda bcaa ,amino, cla bunlarda 90 lik kutulari 10 dolar falan bol bol al derim.

www.bodybuilding.com
    bu siteyide tek gecerim hem urun cesitliligi hemde fiyatlari
    abd de magazadan almaktan daha ucuz bu sitede kargosu da cok ucuz ayrica abin istesin abd deki adrese genelde 1 buyuk koli olarak gonderirler
    o buyuk koliyi kucuk koli ler halinde yollasin sana o da gumruge takilma riskini azaltir
    iyi calismalar.

6. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    eyvallah sağolasın

7. TormentoR

TormentoR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha çalışmaya başlamadan neyin planını yapmaya çalıştığını anlamadım açıkcası. Düzgün bi antreman yapmaya başla düzenli.Zaman geçtikçe ihtiyaç duyarsan kullanırsın. 6 ayda yaza formda girmek ne oluyor onuda anlamadım. Bütün bu forumdaki vücutlar elbisemi 6 ayda direk olsun ya da para dökerek satın alabilesin?

8. efebulbul

efebulbul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kliwaj anladigim kadariyla gayet hevesli ve motive olmus halde bu isi yapmak icin, neden bu tur yorumlar yaparak hevesini kiriyorsun ki TormentoR anlayabilmis degilim.ayrica amerikadan supplement getirme imkani insanin eline her gun gecmiyor kliwaj arkadasim bize danisti genelde ne gibi urunlere vucudum ihtiyac duyar diyerek bizde elimizden geldigince yardim ettik :?

saygilar

9. TormentoR

TormentoR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    heves kırmak için söylemedim.Bu kadar basit değil daha bunun bilincine varamamış gibi geldi bende yazdım. Ama heves kırmak değil,arkadaş sabırısz ilaç kullanayım,onu yapim 6 ayda yza kadar vücut olsun falan.Bende o kolay olmadığını söyledim.Tersine dikkate alması yararına olur.

10. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşım haklısın 6 ayda vücut olmaz biliyorum bunu ben bir süre evde yaptim ondan biraz altyapim var bu sürelerde vücudumu isitiyorum zaten ben başlangıçta kulalnsam en fazla protein amino asit filan kulalnırım,sadece 6 ayda yaza forma girmek istedim vücutlu girmek demedimki :D vücutlu girmek için 1.5 sene derdim ..

Sayfayı Paylaş