Ameliyattan sonra yeni programım için yoruma ihtiyacım var.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gorkembilge tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gorkembilge

gorkembilge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba...aralık ayında kıl dönmesi ameliyatı geçirdim 1.5-2 aylık iyileşme dönemi geçirdim.kendimce bu site yardımıyla program hazırlamaya çalıştım.ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var eksiklerim fazlalarımı hocalarımız işi bilenlerimiz söylerse sevinirirm.
    Ölçülerimde azalma oldu ameliyat nedeniyle.Boy=1.85,kilo=80,kol=38cm,omuz=126cm,göğüs=108cm
    programım 2 gün antreman 1 gün dinlenme olarak haftada 4 gün.Hareketleriyle beraber yazmaya çalışacağım.
    1.gün=göğüs:bench press(12-10-8-6)incline bench press ile dumbell fly(süperset 4*10) cable crossover(4*10)
    biceps:süper set burbell curl ile preacher curl(4*10) concentraion curl ve hummer curl(4*10)
    kanat:pull down(4*10)burbell rowing(4*10) cable rowing(4*10) deadlift(4*10)

2.gün=omuz:enseye çekiş(adını bilmiyorum)military press(4*12) lateral raise ve front raise(4*12)
    triceps:alna triceps(12-10-8-6) z bar extension(4*10) triceps pushdown(4*12)
    bacak:leg press,squad leg extension,kalf raise.

malım bölgeden ameliyat olduğumdan mideye cok ağırlık veremiyorum tam iyileşmediğinden.bacakta cok zorlayamıyacağım.
    tavsiyelerinizi bekliyorum.Hocam yok kendim bana yakın eski bir salonda çalışacağım.

2. gorkembilge

gorkembilge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hedefim hacim kazanmak bunu belirtmemişim.kaslarımı izole etmekte istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum

3. gorkembilge

gorkembilge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yarın uygulamaya başlayacağım bişey denilirse şu sıra sevinirim

Sayfayı Paylaş