Aman TanRIM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kasyapicam tarafından 6 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kasyapicam

Kasyapicam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ya ßuradaki yemek tariflerine baktImda hakikaten siz bunlari yiyomusunuz :D ßenim Kas Yapaßilmem için sanIrIm Billy Gates Amcama Yada ingiLiz KraLiyeT aiLesine :) ßana ßi maddi destekte bulunmasI için YarDIm isticem neyse menümü söyleyeyim

SICAK ÇİKOLATAYI EN SON DÖKECEKSİNİZ (ki sıcak oLsun :) )

Süt + Saf çikolota Yada kendiniz eritin (Çokokrem fln alıp eritin tavada dökersiniz üstüne biraz tadını almak için istiyen koymayabilir böle çay kaşığını doldurucak kadar margarin koyun kadar yağ koyun ki dengeli olsun) + Bal + Muz + Havuç varsa Havuç suyu + Çilek BunlarI 1 Büyük Cup bardağa dolacak şekilde hazırlıyoruz muzu biraz fazla Katıyoruz Mixerde Karıştırıyoruz Yumurta Kimseye Tavsiye Etmiyorum Hele hele çiğ asla dediğiniz gibi hem hastalık hem alerjik vakaları bol bol çıkartabiliyor walla hem göz zevkinize hitap edicek hem damak tadınıza Ohh mis gibi ben genelde :D evde meyve oldumu hep karıştırır kokteyller hazırlarım NEfis nefis içmede YanINda YaT CanIm Çekti :D oruç oruç töbee

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    :) bu hakkaten leziz birşeye benziyor ama yağ ve şeker miktarı biraz çok gibi geldi bana...arada olabilir belki...gerçi hep olsa ses çıkarmam :) ...ama yağlanmamak da lazım di mi? :)

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Banada öyle geldi nedense :D

Konu Durumu: