Amaca göre ekbesin tavsiyesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hunt2rk1ll2r tarafından 10 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hunt2rk1ll2r

hunt2rk1ll2r Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar forumunuzda yeniyim. Açılan konulara verilen cevap sayılarından soruma cevap bulabileceğim kanaatine vardım :) Öncelikle az kendimden bahsediyimki daha cevap vermeniz kolaylaşsın. Yaklaşık 3 yıldır bu sporla uğraşıyorum. Okul dolayısıyla ara vererek çalışmak zorunda olduğum için hacim yönünden çok fazla bir verim alamıyorum. Şuanda boy 1.88,kilo 93,bel 96,Kol 37,Göğüs 110,Omuz 122cm. Benim biraz kolda hacim takıntım var :) Yani genellikle bölgesel antremanlarda kol ağırlıklı çalışıyorum. 1 aylık antreman sonucunda kollar 39cm ye kadar çıkıyor fakat ek besin almadığımdan (eskiden) 39cmden sonra hacimlerde çok az artış oluyor. Artık whey protein ve yağ yakıcıda (bel bölgesi için) alıyorum. Yaklaşık 10 gün sonra salona gideceğim. Benim amacımsa üniversitede okuduğum için ne olursa olsun okul zamanı çok düzenli bir program yapamayacağımdan yaz tatiline kadar whey protein ve yağ yakıcıyla karın bölgesindeki az da olsa kasların belirginleşmesini engelleyen yağ tabakasını eritmek, göğüs bölgemdeki tek sıkıntım olan orta ve alt göğüsleri çizmek ve kol hacmini max. şekilde artırmak. Yazın ise bel bölgesindeki yağlanma gitmiş olacağı için (hesaplarıma göre :) ) gainer takviyesiyle direkt olarak kondisyonuda bırakmadan hacme yönelmek olacak (özellikle biceps ve triceps) Şimdi sizce yaza kadar whey ve l-carnitine ile çalışıp yazın gainer kullanmam bu bünyede doğrumu yoksa gainer gereksizmi? Eğer gainer kullanmam sıkıntı yaratmazsa yanında ne kullanmalıyım (ne gibi bir kombinasyon yapabilirim.) Spor yapıldığı veya yapılmadığı günler yumurta ve lor peyniri tüketimi nasıl olmalı? Şimdiden cevap veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum weightlifter

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/e...ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş