Amacım kilo verme yanlış mı yapıyorum sizce ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve lonely2 tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lonely2

lonely2 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    evet arkadaşlar yaş 18 boy 1.88 kilo 110 (113ten düştüm).
    spora başlayalı 2 ay oldu ve 3 kilo vermişim.
    sizce
    1-dayanamadığım için çikolata veya sütlü tatlı yiyorum sizce çok bi sıkıntı olurmu.
    2-öğrenci olduğum için belli bir programım yok ama yağlı tatlı kilo yapıcı şeylerden uzakdurmaya çalışıyorum sizce bi program illaki olmalımı ?
    3-koşarken yada bisiklet çevirirken kalın bişeyler giyip terlemelimiyim. (öyle yapmamı söyleyenler çokta)
    4-istemesem de yağ yakıcı gibi supplementleri kullanmam gerekirmi yada doğal yağ yakıcı besinler varmı.
    5-son olarak 1 saat cardiyo 45dk ağırlık idmanımda sizce kendimi zorlayp kaldırabiliceğimin en yükseğini kaldırmalıyım.

ŞİMDİDEN SAGOLUN ARKADAŞLAR.

2. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    1) tatlı için bir tarifim var bir göz at istersen KENDİ TATLINIZI KENDİNİZ YAPIN | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu çikolata vb tatlılardan uzak durabilmek için yapıyorum. fındık ezmesi de satın alabilirsin ancak. kendin yapınca içeriğini biliyorsun.
    2)diyet mi demek istiyorsun program derken? durum buysa evet tabiki diyet programına ihtiyacın var. kilonun yüksekliğinden dukan diyetini öneriyorum
    3)bunaltmaktan başka bir işe yaramaz. spordan yarım saat önce l-carnitine alabilirsin 1 gr kadar bunun yerine yağ yakımını arttırır ve hızlandırır.
    4)doğal yağ yakıcı greyfurttur icerdiği CLA sayesinde vücut yağ seviyesini düşürmene yardımcı olur.
    5)zorlamak yerine BB yerine fitness seviyesi daha yardımcı olur. ya da az kilo çok tekrar senin kan akışını hızlandıracağından yağ yakımını da arttırır.
    bi beğeniyi hak ettim sanırım :)

alev1907 ve lonely2 bunu beğendi.
  3. lonely2

lonely2 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    :D bütün sorularıma cevap oldun sagol.

4. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Rica ederim sen de sagol :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lonely2 bunu beğendi.
  5. alev1907

alev1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    zayıflamak istıyorum boyum 169, kilom 70. 60 kiloya düşmek istiyorum ama nasıl bilmiyorum
    haftada 3-5 gün tempolu yürümeye başladım. 5 ile 7 km kadar yürüyorum yaklaşık 10km hızla. programlar yükledim teleofuma motive olmak için.
    yediklerimi takip etmek için fatsecret kullanıyorum
    yürüşlerimi takip etmek için nike running programı
    adımlarımı takip etmek için de bi dünya para verip jowbone bileklik aldım.
    sorun şu ki günlük almak gereken kalori miktarını ve nasl bir program uygulamam gerektiğni bilmiyorum.
    umarım bana yardım edersiniz
    teşekkürler

6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    5. Soru evet. 4 icin yag yakici gerek yok. Kirmizi toz biber pulbiber yeşil cay sade kahve dogal yag yakiiculardir digerlerinin cevabini biliyorsn zaten

lonely2 bunu beğendi.
  7. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Bunlari bildigini dusunerek carnitine i onerdim. Kullanilmasi cok yararli ve bulunmus bir yan etkisinin olmamasi bana rahatca onerme ve kullanma durumunu sunuyor. Babama da kullandiriyorum.

lonely2 bunu beğendi.
  8. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu mesajı yazarken acelem vardi simdi bikac öneride buluniyim. Kahve çok önemli bir yaģ yakicidir kafein zaten yaģ yakicilarda çok bulunur. Ama sade içmelisin kahveyi nescafe gold varya ondan al sütsüz şekersiz iç. Günde 2 kahve bardaği iç ben her bardağa 2 tatli kaşigi koyuyorum dolu dolu. İçimi zor oluyor ama alısırsın yaşın 30 üstüyse yada herhangi bir kalp rahatsızlıgın varsa kahveyi 1 tatli kaşigi tüket . 1 bardak ant 30 dk önce 1 bardakta idmandan sonra ilerleyen saatlerde 2 saat sonra filan iç.

Her yemeğine acı kat. Kırmizi toz biber ve pulbiber kullan acı yağ yakımı icin cok önemlidir. Yiyebildigin kadar acı ye. Bol bol su iç 3 litre civari güne yay. Sarımsak tüket. Kaliteli yaģlar tüket zeytinyaģi keten tohumu yaģi gibi. Karbonhidrat ağirlik idmani sonrası haricinde alma beslenmeni protein ve kaliteli yağlar üzerine kur . Bunlari yap yaģ yakicilara gerek kalmaz o kadar para vermeye değmez.

lonely2 ve tuna akis bunu beğendi.
  9. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Kesinlikle hepsi dogru ve mantikli oneriler. Ben gunde 6-8kupa sade filtre kahve icen biriyim. Kafeine bagimliligim var.

lonely2 ve Blonde bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş