Amaç ve bb

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmet0057 tarafından 27 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler.Başlıkta belirttigim gibi bu sporda herkesin bir amacı olur ama benim amacım şu yönde;Ben 1.65cm boyunda 75kg birisiyim.Amacım 10-15 kg verip birazcık da kaslarımın gözükmesi(yani zayıf gözükmem),bir digeri ise vücudumun çevik,atletik olmasınıda istiyorum.Sizden istedigim spor salonuna yazılmalı mıyım ? veya başka bir şey yapmalı mıyım?Önerilerinizi bekliyorum.Selamlar...

2. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    İyi günler. 10 15 kilo verdiğinde kaslarının belirgin olmasını beklememen gerekir. Kilo verdikten sonra, ağırlık çalışarak vücudunu şekle sokabilirsin. Tabi bu bir spora salonuna yazılmakla veya evde çalışmakla mümkün.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    salona yazılmanız gerek. hem kardıo hem body yada zayıfladıktan sonra body yaparak ıstedıgın vucuda sahıp olursun yoksa kılo verırsen kas yapmasan kotu durur bence

4. arsenal95

arsenal95 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evde dumbell'la çalışarak yapılamazmı ?

5. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Evde dumbell ile belirli bir yere kadar gelebilirsin.Eger evde dumbell ile olsaydı spor salonlarının açık olması mantıksız olmaz mıydı ?

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    evde yapanlar var ama 10 kişiden 1 i istedıgı vucuda sahıp oldugunu goruyorum evde hem cabuk bıkabılırsın hemde fazla verım alamazsın 2dambıl ıle alt yapı hazırlarsın bıraz kas kutlesı elde edersın ama ılerısı ıcın profesyonelce calısmak gerek

bende evde basladım spora ve keske evde calısıcagıma salonda calıssaymısım dıyorum şimdi

Sayfayı Paylaş