Altust olmus yeme duzeni

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Celiki tarafından 24 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Celiki

Celiki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba..
    Ben bu forumda yeniyim ve konu acma vb olaylarini bilmedigim icin bir konunun altina yazdigim seyi copy ediyorum :) dertlesme bazli bu siteyi cok sevdigim icin hemen uye oldum :) :) 16 yasindayim ve duzenimi altust etmis vaziyetteyim. Eylul basinda 56ya varan kiloma bir dur demek icin diyetisyene gittim ve duzenli diyet+spor ile iki uc ayda 7-8 kilo verdim, 47 kiloya geldim. Ama kendimi gercekten zorladim, diyetten asla bir gidim fazla yemedim, haftada bir tatli oduulerini de yemedim.. Ve beklenen gerceklesti, kasimin ortasinda daha fazla dayanamadim ve saldirisa gectim.. 3 kilo geri aldim, fakat daha sonra diyetisyene giderek br haftada toparladim. Fakat insanlarin 'cok kilo verdin, anoreksik duruyorsun' vb zirvalayislari ve ustune bineb stresle (veya sadece bunlari bahane ederek) yine geri aldim, sonra yine verdim vs.. En sonunda suan siyet yapmadan onceki halime geldim veyahut cok yakin gibi biseyim, yeme duzenim yok, normalde yedigimden cok daha fazla yiyorum ve kendimi yeniden duzelmeye baslamaya calismaya ikna edemiyorum, cunku diyetisyen esliginde yaptigim diyeti bu derece fazla bozmam sadece benim basarisizligim ve becereksizligimden kaynaklaniyor gibi geliyor. Ote yandan sinavlarim var ve seneye universite sinavina girecegim icinde bunu artik cok kafamama takmamam gerektigini dusunuyorum ama olmuyor iste, aklimda sabah aksam bu var..
    Yardim eli uzatin bana lutfen:)

Sayfayı Paylaş