Alternatif Vucüt Geliştirme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve NoWomanNoCry tarafından 17 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NoWomanNoCry

NoWomanNoCry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    Öncelikle yeni üye olduğumu ve birazdan bahsediceğim konudan bulamadığım için yeni konu açtığımı belirtmek isterim.. 18 yaşındayım
    68 kiloyum boyum 1.77 Vücut geliştirmeye başlayalı 1 ay oldu ve birçok şey söyleyip kafamı karıştırdılar Bazı hocalar protein tozuna gerek olmadığını doğal besin yollarıylada hızlı ve iyi bi gelişim sağlanabileceğini, bazı hocalarda protein tozu olmadan bu işin çok zor olacağını söylüyor Biliyorsunuzki herkesin durumu aynı değil Yani aylık 200ytl protein tozuna ve aminoasit e veremeyenlerde vardır ki bu kişilerden biriyim Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum Aşırı bi isteğim yok fazla yağlarımdan cardio ile kurtulup ''Plaj vücudu olarakta tabir edilen atletik bi vucüt istiyorum Elimden geleni yapmaya hazırım Biliyorum vücut geliştirme işi masraflı bir iş ama yinede azmettim birşeyler yapmak istiyorum Bu işi doğal besin yollarıyla takviye olarakta bazı karışımlarla yapmak istiyorum Kısacası en ucuzundan ama katkısı olacak bir beslenme programı yazarmısınız yada bildiginiz doğal karışımları vs.. Eminimki bu forumda ustalar hocalar bilenler yada aynı sorunu yaşayıp çözmüş olanlar vardır
    Yardımınızı diliyor ve şimdiden teşekkur ediyorum..

Son düzenleme: 17 Haziran 2007
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    forumda tum sorularinin cevaplari var,supp. olmazsa olmaz degildir,cok iyi beslenme ile acigi kapatabilirsin ama once biraz vakit ayirip forumu oku.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş