1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Alt yapı olarak biraz geliştirmeye çalışıyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Bodyme tarafından 20 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    koptum harbı yaa bu ne kardesım daha yasın kucuk valla guzel calısmıssında dur bakım :)))

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Kimseye uçmak istediğini söyleme, düşürmeye çalışırlar diye bir laf var.

O sebeple kimseye kulak asma, boy konusunda kimse net konuşamaz, bu sporun vücuduna ve hayatına sağladığı yararlar ortada, dolaylı yoldan boyunu da olumlu etkiler, halterci mantığıyla çalışmıcaksın sonuçta o kadar ağırlıktan plak kapanmaz diye düşünüyorum boyun uzamaya devam eder yani daha.

Bu yaşta spora başlamak için de herşeyimi verirdim, kendinle gurur duymalısın ve ileride iyiki bu yaşta bu spora başlamıştım diyeceksin şayet devam edersen, yüzme,futbol,basket hiç birisi bu sporun yerini tutamaz ve vg tüm sporların atasıdır.Bu yaşta vg'ye başlamak büyük yarar sağlar sana tabi yaşına uygun çalışmak şartıyla :D

Son düzenleme: 16 Ağustos 2012
    eleroniel bunu beğendi.
  3. Safak16

Safak16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    mesela 10 kg ile triceps extension bu hareketi yapabiliyorsun yani öyle mi?

4. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Güzel kardeşim sana şuan 4kg bile fazla :) ben kaç yıldır yapıyorum evimde yaptığım zamanlar 5kg ile çalışıyorum :) bu kadar zorlama eklemlerine zarar verirsin marifet fazla ağırlıkta değil hareketi doğru yapmakta ki çalıştığın bölge tam anlamıyla çalışsın :) Başarılarının devamını dilerim. :)

5. wing chun

wing chun Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Trabzon
    Arkadaşım öncelikle kusura bakma fakat sanırım senin etrafındaki 13 yaş kitlesi down sendromlu falan olmalı. Yoksa 13 yaşında ortalamanın üstünde bir zekaya sahip her çocuk bu arkadaşımız kadar güzel ifade edebilir kendini. Bu tür komik yorumlarla ulaşmaya çalıştığınız şeyi cidden merak ediyorum. Acı konuşan dobra arkadaş ayrıca şok etti beni zaten. Şimdi motivasyon kaybettirmek için mi girdin başlığa, bu mu yani ? Zayıf bir insana kilo al kafan büyük demek mi bu spor hakkında bildiğin tek şey ? Kendi kardeşine bile nasıl kilo alacağını gösterip idman yaptıracağın halde abilik yapmayı becerememişsin zayıf olduğunu yüzüne vuruyorsun, üstüne gelip burada aynı işe devam ediyorsun. Ayrıca o ektomorflardaki six pack bir çok insanın aylarca çalışması halinde bile bu kadar güzel çıkmadığından olsa gerek, birçok insana batıyor malesef.
    Benim niçin bu kadar yüksek tepki verdiğimi yıllarca "aa sen yemek yemiyor musun, aa sen ne kadar zayıfsın, bu çocuk da pek tıfıl" diye ağzını geveleyenlerden çeken ektomorflar iyi anlar. kafa_

6. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Helal olsun sana aynen devam et ama kendi vücut ağırlığınla hareketleri yap,, 10 kg dambıl larda fazla gelir sana 3 lerle devam et..

7. phonix

phonix Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    siyaset iş spor klasık hayat aq işte
    Yer:
    istanbul çağlayan çaya beklerim püskevitde var
    Helal jr.Ama benim hala takıntım olan hergün saatlerce düşündüğüm lanet olası boy uzunluğu takıntısı sendede başlamaz umarım.Başarılar..

8. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Damme'ın boyu net 180 di kendi filminde gösteriliyor bence bu sporun boyla hiç bir alakası yok estetik olarak hep uzun boy gösteriştir ama bence uzun boylu adam body yapar diye bir şey yok.

9. khrmn25

khrmn25 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    bende 13 yasında heveslıydım salona gitmistim adamlar yok kasların yanar yok boyun uzamaz falan filan hoca boyumu olumsuz etkıleyecek hareketlerı yaptırmamıstı tam tersine faydalı olan hareketler yaptırıyordu 1 ayda 3 4 cm uzadıgımı hatırlıyorum kardeşim sana onerim evde calısıyosan cok hafif calıs ve iyi beslen 15 16 yasında agır calısmaya baslarsın

10. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Bodyme;Hocana gidip sana özel program çıkarmasını iste forumda Flexor hocamızın hazırladığı bir program var onuda vereyim bilginlenmiş olursun ama tavsiyem sana eğer gerçekten kendini geliştirmek istiyorsan git öyle yok kasına bir şey olur boyunu kısaltır onlara kulak asma aksine boy uzamasına yardımcı olur büyüme hormonunu tetikleyip.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-baslayanlar-bolumu/bodye-erken-yasta-baslayanlar-icin-program-14-yas-ve-ustu-20050.html

Fotografdan mıdır nedir boyun çok kısa geldi gözüme zayıf olsan bacaklar daha uzun görünürdü fotograf 2-3 senelik gibi geldi bana.

11. activebass

activebass Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yüzme çok doğru seçim
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd....480x480/64812_492488750815041_449511625_n.jpg
    Eski yüzme şampiyonu mesela

12. KFSBH

KFSBH Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    spora meraklı olman güzel abicim ama ben olsaydım senin yaşında karate, yüzücülükle yada herhangibir dövüş sanatı ile ilgilenirdim 18yaşından küçüklerin bu sporu yapmasını tavsiye etmem vücut gelişimini etkileyebilir hem bu yaşta daha hareketli çeviklige yönelik sporlar yapman yararınadır hızını artırır spora olan ilgini belli bir yaşa kadar bu yönde kullanmanı tavsiye ederim bunu bir abi tavsiyesi olarak görebilirsin .

13. Ziya CAN

Ziya CAN Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Giresun
    çok iyi karnın var fazla ağırlığa gerek yok şınav feelan çek omzunu genişlet biraz :D merak etme 17 yaşına felan geldimi değişimi görürsn hafif sporla 2. foton süper kuşlarda iyi :D

14. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bencede 1-2 sene sadece barfiks-şınav-mekik çekmelisin. 15 yaşında hem boyun uzamış olur hemde alt yapın olur.

15. murat1997

murat1997 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    Yer:
    İzmir
    Konu açılalı 1 yıl olmuş ve konuyu açan arkadaşımız 1 yıldır herhangi bir yazı yazmamış.
    Belirtmek istedim.

16. murat23

murat23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    16 yaşını bekle.

17. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    Vallahi canım bence yaşın çok küçük. Ben 15 yaşımda ilk ağırlıkları elime aldım. Vücudumu güzel şekillendirdim, ama çok yüklenmedim. Boya da müsaade ettim uzasın diye. 1.88 oldu boyum. Acele etme, ağırlıklara biraz daha geç dönemlerde başlarsın.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:08 ----------

Gelir, zaman geçer o da gelir :)

18. lyder2852

lyder2852 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum kendısıne :)

19. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Hey koçum benim 10 kiloluk dumbell a gücü yetermiş :)

20. Keepout

Keepout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Eğer yüzme ile uğraşırsan daha iyi bir alt yapı yaparsın kendine mesela geniş bir omuz çatısı elde edersin daha estetik bir vücudun olur boyunun uzamasına katkısı olur. Eğer alt yapı olarak gelişmek istiyorsan şimdilik bunları yap 17-18 yaşına geldiğinde bu spora başlarsın

Sayfayı Paylaş