Alt karın yağları(yardım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ecrsn tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ecrsn

ecrsn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba 1.55 boyundayım 44 kiloyum. kilo açısından bir sıkıntım yok hatta biraz daha alabilsem çok iyi olur. benim sorunum göbekle. kollarım incecik ama iç bacaklarımda gereksiz yağ depolanması var(oturduğum zaman kanat gibi oluyor öyle diyeyim :D ) ve göbek yağlarım alt karın kısmında yani göbek deliğimin altında dolayısıyla hoş bir görüntü değil. spora yazıldım ama kondisyonum iyi olmadığından aletlerle çalışmak şu an benim için biraz ağır zaten kpss'ye hazırlandığımdan salona gidecek pek hal kalmıyor diğer günler dersanem var. evde kendi ağırlığımla yapabileceğim bir öneriniz var mı bu sıkıntılar için. öncelikle sorunum göbek, 44 kiloya göre cidden kötü görünen bir göbek çünkü. 25 yaşındayım, hayatımdan ıvır zıvırı fast foodu çıkarttım 2 litreye yakın su içiyorum. tek kaçamağım bir bar çikolata onun dışında kola bile sürmüyorum ağzıma.

2. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    koşu ve tempolu yuruyus+ minimum karbonhidrat.yagi erittikten sonra alt karin calismasiyla sıkılastirirsin.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Spor geçmişin yoksa ewde antrenman yapmak yani antrenman bilincini ve kültürünü kazanmak zor olacaktır. Tavsiyem,

sınava kadar düzenini bozma , sonrasında bir salona yazılıp kaslarını geliştir. Kaslar geliştikçe bahsettiğin sarkmalarda sıkılaşacaktır.

kolay gelsin.

4. ecrsn

ecrsn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    salona 2 hafta önce yazıldım ancak dediğim gibi çabuk kesiliyorum çarpıntıdan dolayı. bu nedenle daha hafif bir yöntem olarak kendi ağırlığımla çalışmak istiyorum en azından biraz kondisyon sağlayana kadar

5. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Kendi vücut ağırlığınla çalışmakta seni zorlayabilir. Kondisyonun yerler anlaşılan, daha hafif kilolarla çalışabilirsin. Kalbinde problem olduğunu düşünüyorsan bir kardiyoloğa görünmende fayda var.

6. ecrsn

ecrsn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o da sınav sonrasında kaldı artık, teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş