alt karın yağlanması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dlxattack tarafından 7 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    hiç yağlanıcağım aklımın ucundan bile geçmezdi kilo almak için deliler gibi yedim yedim yedim. ayda 1-2 kilo aldım her seferinde zor bir şekilde şu an 175 boy 67 kiloyum alt karnımın ciddi bir şekilde yağlandığını gördüm ektomorfi bir yapıdayım karın egzersizleri yapıyorum ciddi bir şekilde sadece karnımın şişmesine neden oluyor karnımı içime çekmeden göbek var içime çekince belirginleşiyor ne yapcam da bu durumu düzeltcem az yesem direk kilo kaybı yaşıyorum yani doycağım kadar yesem bile kilo kaybı yaşadığım oluyor onun için bu zar zor aldığım kiloları vermekten korkuyorum nasıl eritebilirim bu yağı karnın alt bölgesindeki bir tavsiyeniz var mı

2. olympos01

olympos01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli/Darıca
    düzenli kardio yapıp protein agırlıklı beslenmelisiniz

3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    kardio derken ne kadar yapcam yürüyüş mü koşuşmu kaç dakka ?

4. olympos01

olympos01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli/Darıca
  5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Vücut tipini tahmin edebiliyorum.Eğer çok aşırı yağlanma yoksa cardioya gerek yok.Karbonhidratı azaltman yeterli olacaktır.

6. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    ya bu kadar haraketi yapsam bence bi deri bir kemik kalırım gibime geliyor eminmisin? :D

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

nasıl diyim öyle sarkma gibi hiçbişi yok gayet sıkı duruyor ama hıc kasmazsam kendimi göbek var gibi karnım ilerde şişkin duruyor içime çekince gayet net belli oluyor sıksamda içime çekmeden sıkıp şişirincede göbek şeklinde belli oluyor birde oturdugum zaman sanki 2 karın kası belli oluyor alttaki bölgedeki karın kasıda belli oluyor ama sanki bir sarkma var gibi duruyor katlanıyor gibi geliyor bu arada 68 kilo olmuşum epey hızlandı sanki kilo alımım karbonhidratı azaltsam kilo kaybı yaşamammı ? çünkü dediğim gibi az yiyince direk gidiyır kilo ondan korkuyorum ?

Son düzenleme: 7 Temmuz 2012
  7. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Ektomorf bir yapıya sahip olduğun için ayrıca cardio egzersizleri fazla kilo kaybına yol açar.Hafif bir bulktan çıkmışsın.Karbonhidratı azaltıp,protein miktarını arttır ve ağırlık programına devam et.Zaten anlattığın kadarıyla da çok fazla bi yağlanma olduğunu düşünmüyorum.Karın egzersizlerine devam et.

8. olympos01

olympos01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli/Darıca
    dlxattack ; bunları yaparken aynı zamanda yine cok iyi besleneceksin belki kilon daha da artacak ama yagların gitmiş olacak . ben uyguladım 1 ay falan sonuc aldım ama sonra sıkıldım artık 3 gun sabahları kosu yapıyorum tempolu

Sayfayı Paylaş