alt karın lütfen yardım edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve warcity tarafından 9 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    arkadaşlar iyi geceler. öncelikle 5-6 aydır faal olarak bb fitness ile ilgileniyorum ve gayet düzenli çalışıyorum.arada ufak tefek kaçak günler olsada..
    Vucudumdaki değişimi gözler görebiliyorum bariz bi şekilde fakat üst karın mide kısmımdaki yağların büyük kısmı gitmesine karşın öyleki 4lü kas grubu çıkmaya yakınken alt karın ve bel kısmımdaki yağlanma hala üst düzeyde. tamam çok acele ediyo olabilirim farkındayım yada çalışmalarıma devam ederek biticektir ama çok büyük bi moral bozukluğuyla karşı karşıyayım. lütfen bana yardımcı olurmusunuz alt karın ve yanlarım özellikle midenin yağlarından kurtulmasıyla iyice belli oldu ne yapmalıyım aklınıza gelebilcek bütün teklfilere büütün önerileri yazmanızı rica ediyorum.

2. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Sitede alt karın ve mekik başlıklı konulara bir göz atın. Beslenme düzeniniz nasıl ? Ha bir de benim anlamadığım bir durum var yanlar eridi fakat bel bölgemde hala üst düzey yağ var diyorsunuz , ben mi yanlış anladım siz mi yanlış cümle kurdunuz ? Fotoğraf olsaydı iyi olacaktı , yardımcı olmamız için.

3. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    elimden geldiğince düzenli beslenmeye çalışıyorum.. yanlış yazmış olabilirim. bel bölgesi sıkıntılı yerimiz yani alt karın o siimit bölgesi... daha öncede sıkıntılıydı fakat mide üst karın sıklaşınca alt karın ve yanlar daha bi çirkin oldu

4. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende de aynı durum var . 4 tane baklava gözüküyo adoniste var ama 5 ve 6. dilim baklavalar gözükmüyo o kadar cok calısıyorm ki elimle kontrol ettiğimde 8. baklavaları bile hissedebiliyorm ama alt karındaki yağlanma bir türlü gitmiyo. ben hocama sordum hocam bana alkolden olur dedi bi de mümkün olduğunca beyaz ekmek yeme dedi ödem oluşturur atl karında dedi . sende beyaz ekmek yiyosan yememeye calıs ve l carnitin kullanmanı öneririm ben yeni başladım bakalım sonuc ne olcak normal şartlarda 2 ay a kadar o yağları eritmem gerekiyo ama bakıcaz artık :)

hasanugure bunu beğendi.
  5. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    bi yerden sonra insanda moral bozukluğuna sebep oluyo cidden.. Bu işin olması için devam önemli ikimizde biliyoruz ama .. aynen diyetinde diyetini yapmak gereken bi bölgeymiş alt karın... bende bi takviyeye başladım hocam bakalım neler olcak.. cidden adonise önem veren biriyim bende ve çalışmaların karşılığını birazda çabuk almak isteyince böyle oldu :)

6. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sen diyet uyguluyomuydun peki ? hani kendine yasakladığın şeyler varmıydı kola,cips, yağlı yiyecekler , tuz, şeker v.b. ? :)

7. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    aynen kardeşim yani kola siyah koladan uzak duruyorum zten cipsin tadını unuttum o tarz bariz şeyleri hiç kullanmıyodum. ama bugün bi arkadaşım herbellife ın kahvaltı ve akşam yemeğimde kullanabilceğin besin değeri çok yüksek bişeylerden bahsetti açıkcası snırım onunla tamamlayabilceğmi düşünüyorum kendimi. ister istemez beslenirken sıkıntı yaşıyorm yani.

8. hasanugure

hasanugure Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    son durum nedir ? erittimi l-carnitin 5.ve6. pack leri :) ?

9. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş